Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
03:34
Öğle
13:01
İkindi
16:58
Akşam
20:25
Yatsı
22:08
BORSA 103200 % 2,04
DOLAR 4,71 % -0,01
EURO 5,48 % -0,46
ALTIN 197 % -0,16

AK Parti Hendekten istişare toplantısı

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Yeni Mahalle Başkanlığı istişare toplantısı gerçekleştirildi

Haberler/SİYASET
23.10.2016
Haberi Yazdır
AK Parti Hendekten istişare toplantısı

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Yeni Mahalle Başkanlığı istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya mahalle yönetimi ve sandık Başkan'ları yoğun ilgi gösterdi. Toplantıya katılan Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ilçe gündemindeki meseleler hakkında bilgi verdi.

Eğitim, sağlık ve ulaştırma alanında yapılan yatırımlardan bahseden Sofu ayrıca ülke gündemindeki bazı konulara değindi Sofu yaptığı açıklamada "Lozan antlaşması daha önce Mustafa Kemal tarafından Hatay alınarak delinmiştir. Yine Hasan Polatkan ve Fatin Rüştü Zorlu'nun İngilterede Kıbrıs için garantörlük anlaşmasını imzalamışlardır. Bu vesile ile Kıbrıs Barış Harekatı düzenlenerek 2. kez Lozan Antlaşması delinmiştir. Şartlar oluşması durumunda, güçlü lider ve iyi bir tarih bilinciyle Lozan Antlaşması tekrar delinebilecek ve hasret böylelikle giderilecektir. İkinci olarak ise; Haklarımızı savunabilmemiz ve lider bir ülke olabilmemiz için Başkanlık sistemine geçmemiz şarttır. Türk milletinin tarihine ve kimligine en uygun yönetim şekli başkanlık sisitemidir. Çocuklarimiza bırakacağımız en büyük miras baskanlik sistemi ile güçlenmiş bir Türkiye'dir” dedi.

Toplantıya katılan Hendek Belediye Başkan'ı İrfan Püsküllü ise Hendek Belediyesi tarafından yapılan yatırımları ve çalışmaları anlattı. İlçemize yapılması gereken yatırımlar ile ilgili de bilgi veren Püsküllü: “Hendek'imiz hizmetin en iyisine layıktır. Bizde bu hizmeti sunmak için canla başla mücadele etmekteyiz. Ne yazık ki aslı astarı olmayan iddalar ile küçük oyunlar peşine düşen art niyetli bazı kişiler sürekli bizlere saldırmaktadır. Biz şeffaf yönetim anlayışımız ile yolumuza devam etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar hakkında cevap veremeyeceğimiz hiç bir konu yoktur." şeklinde konuştu.


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın