AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylanan Sakarya Meclis Üyeleri listesi belli oldu. Ak Parti tarafından Sakarya il Seçim Kuruluna teslim edilen 16 ilçenin belediye meclis üyelerinde ilk 5 isim büyükşehir belediye meclisinde görev yapacaklar.
İŞTE İŞTE MECLİS ÜYELERİ ADAYLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: ADAPAZARI
ASİL ÜYE
SIRA
NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
FEVZİ GÜRSOY
ADAPAZARI-22.09.1980
LİSANS ÜSTÜ
MÜHENDİS
2
SERKAN KAYINOĞLU
ERZURUM-27.10.1975
LİSANS
İNŞ.MÜHENDİSİ
3
FEVZİ KILIÇ
MAÇKA-07.10.1964
LİSANS
ERSNAF
4
MERVE HİLAL COŞAR
ADAPAZARI-24.10.1984
LİSANS
İDARECİ
5
NECDET TÖMEKÇE
ADAPAZARI-03.01.1964
LİSE
MÜTEAHHİT
6
SELİM TAN
KARASU-10.03.1974
LİSANS
AVUKAT
7
ORHAN GÜMÜŞ
ŞAVŞAT 11.12.1960
LİSANS
EMEKLİ
8
YUSUF GÖKDEMİR
YUVALIDRE 21.05.1964
LİSANS
SİGORTACI
9
MURAT CAN YETGİNER
SAKARYA-18.02.1985
LİSANS
HARİTA MÜH.
10
HATİCE GENÇ
TEKKE-03.05.1965
LİSANS
EMEKLİ
11
ÜLKER ŞENYURT
ERZURUM-16.11.1968
LİSE
EV HANIMI
12
AYDIN TERCAN
SELAHİYE-14.04.1967
LİSANS
YÖNETİCİ
13
SELÇUK BAŞYAZICI
ADAPAZARI-26.09.1972
LİSANS
MÜTEAHHİT
14
CAN DAĞABAKAN
ÜSKÜDAR-12.06.1979
LİSE
ELEK. T EKNİSYENİ
15
EVREN ÇAKIRSOY
SAKARYA 08.06.1982
LİSANS ÜSTÜ
SMMALİ MÜŞAVİR
16
MAHMUT ERGÜL
ADAPAZARI- 08.02.1957
LİSE
TİCARET
17
İLKER HASKÖYLÜ
ADAPAZARI-26.05.1973
LİSE
OTOMOTİV TİC.
18
NAZİF KESKİN
SAKARYA-20.02.1975
LİSANS
İŞLETMECİ
19
HAKAN CANDEMİR
SAKARYA-15.04.1970
ORTA OKUL
YÖNETİCİ
20
MAHMUT ASLAN
KIRŞEHİR-04.02.1954
LİSANS
AVUKAT
21
MEHMET EROL
AKYAZI-01.07.1965
İLKOKUL
VİNÇ İŞLETMESİ
22
EFRAHİM KÜÇÜKASLAN
DEREKÖY-15.03.1963
LİSANS
İŞLETMECİ
23
DERYA TURAN
ADAPAZARI-21.07.1980
LİSANS
SERBEST
24
YASEMİN ARIN
BURSA-18.01.1981
LİSANS
SİGORTACI
25
MUSTAFA KASIMOĞLU
ADAPAZARI-01.01.1984
LİSANS
ÖĞRETMEN
26
İLHAN TÜRKSEVEN
DÜZCE -03.06.1983
LİSANS
ECZACI
27
AHMET İPCİOĞLU
KARASU-02.12.1970
LİSANS
ESNAF
28
NALAN SİNAN
MALATYA-01.11.1977
LİSANS ÜSTÜ
İÇ MİMAR
29
YAŞAR KAYAN
KAYNARCA-08.03.1972
İLKOKUL
MEDİKALCİ
30
İDRİS TOSKA
ADAPAZARI-25.11.1964
LİSE
KABZIMAL
31
YASİN KOPAL
SAKARYA-19.04.1980
LİSE
ESNAF
32
MUSTAFA ALEMDAR
KARASU-10.06.1968
İLOKUL
KUAFÖR
33
ÜLKER TANK
KARASU-01.11.1979
LİSANS
TİCARET
KONTENJAN
SIRA
NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
ALİ KASIM AKSOY
DÜZCE-30.07.1974
LİSANS
AVUKAT
2
EROL AYDIN
ADAPAZARI-06.10.1961
LİSANS
EKONOMİST
3
MUSTAFA NERGİS
İSTANBUL-02.09.1971
LİSANS
YÖNETİCİ
4
LEVENT TUNÇ
SAKARYA-10.02.1978
ORTA OKUL
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: AKYAZI
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Bilal SOYKAN
AKYAZI - 1971
LİSE
BELEDİYE BŞKNI.
2
Abdurrahim ATMACA
AKYAZI - 1967
LİSE
ESNAF/İHL DER. BŞ
3
Meryem SAĞLAM
AKYAZI - 1984
ÜNİVERSİTE
MİMAR
4
Yavuz Sultan ANAT
AKYAZI - 1964
ELETRONİK MÜH.
BİLG. BİLİŞİM
5
Mehmet ÇAKMAK
AKYAZI – 1957
ORTA OKUL
BELEDİYE BŞKN.
6
Nail KAHVECİ
TAŞYATAK - 1960
ÜNİVERSİTE
ESNAF
7
Hümeyra SAYGIDEĞER
AKYAZI - 1978
LİSE
EV HANIMI
8
Sait BEŞİR
TOPAĞAÇ – 1980
İKTİST ÖN LİSANS
MUHASEBECİ
9
Kemal KALİÇ
AKYAZI – 1962
LİSE
ESNAF
10
Tuncer AKBAYRAK
ARTVİN – 1966
İKTİSAT FAKÜLTESİ
MALİ MÜŞAVİR
11
Abdülkadir YILDIRIM
AKYAZI - 1984
İKTİSAT LİSANS
SANAYİCİ
12
Emrullah KUT
AKYAZI – 1980
BİLG. MÜHENDİSİ
BİLİŞİM / BİLGSYR
13
Alim GÜL
AKYAZI - 1968
ÖN LİSANS
TURİZM İŞLETMECİ
14
Abdurrahman DÜZCAN
AKYAZI – 1987
HUKUK FAKÜLTESİ
AVUKAT
15
Mehmet ÖZTÜRK
AKYAZI - 1971
LİSE
ESNAF
16
Lütfü KAYMAK
DOKURCUN - 1951
İLKÖĞRETİM
EMEKLİ/ESNAF
17
Naci ÇAVDAR
AKYAZI - 1975
ÜNİVERSİTE
İŞLETMECİ
18
Yılmaz SAVAŞ
AKYAZI - 1973
ÜNİVERSİTE
ESNAF
19
Uğur KILIÇOĞLU
TAŞBURUN – 1985
ÖN LİSANS
SÜRÜCÜ KURSU
20
Vedat ÇAĞRI
AKYAZI – 1966
İLK ÖĞRETİM
EMEKLİ
21
Serpil BAŞER
AKYAZI - 1973
LİSE
EV HANIMI
22
Ahmet ÖZTÜRK
ŞEREFİYE – 1979
LİSE
İŞLETMECİ
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Çetin SARI
REŞADİYE -6.11.1963
LİSE
MAD.SAN. OD. BŞK
2
Kemal ÖZTEN
AKYAZI – 22.9.1977
İNŞ. TEKNİKERİ
YAPI DENETİM
3
Mahmut BAYKAN
KÜÇÜCEK – 31.7.1968
LİSE
İNŞ. MÜTEAHHİT
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: ARİFİYE
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Ahmet SAFİTÜRK
Sakarya 06.06.1973
Üniversite
Makine Teknikeri
2
Serkan ÇARKTAN
Sakarya 15.2.1979
Meslek Lisesi
Serbest Meslek
3
Adnan AKBAŞ
Narman 1.2.1957
Meslek Lisesi
Emekli
4
Muharrem YAVUZ
Geyve 3.4.1960
Ortaokul
Müteahhit
5
Aysun GÖZYUMAN
Sakarya 20.11.1986
Üniversite
Muhasebeci
6
Elif ÇİĞDEM
Sakarya 15.4.1975
Lise
Kırtasiyeci
7
Fikret ACAR
Sakarya 1.1.1978
Ünivesite
Kimya Mühendisi
8
Nuri YAVAŞ
Hanlıköy 3.7.1962
Lise
Konfeksiyoncu
9
Vedat VATANSEVER
Sakarya 14.2.1963
Lise
Esnaf
10
Hikmet ÜNLÜ
Torul 2.3.1963
Ortaokul
İnşaat Kalfası
11
Vahit SANDAL
Neviye 25.8.1958
Meslek Lisesi
Makine Modelcisi
12
Cesim ÇELİK
Muş 2.3.1962
Ortaokul
Emekli İşçi
13
Mehmet AYVAZ
Hendek 16.5.1969
Lise
Nakliyeci
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Serdar YENER
İstanbul 29.8.1981
Ünivesite
Sanayici-İş Adamı
2
Mehmet Erhan ÇETİN
Sakarya 01.05.1965
Ortaokul
Emekli
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: ERENLER
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
OSMAN HİRA
ARAKLI/03.09.1962
LİSE
İŞADAMI
2
CEVDET KOÇ
ADAPAZARI/02.04.1970
LİSANS
SANAYİCİ
3
ESRA DUMAN
ADAPAZARI/13.08.1983
Lisans
ÖĞRETMEN
4
MUSTAFA SARI
ADAPAZARI/04.05.1982
LİSANS
ANRENÖR
5
RÜSTEM YAZAR
SAKARYA/14.03.1978
LİSANS
İNŞAATÇI
6
ARSLAN DEMİR
BULANCAK/03.02.1957
LİSANS
BEL. MECLİS ÜYESİ
7
BELGİN DEMİRAĞ
SAKARYA/10.02.1978
LİSE
İŞ KADINI
8
ALEATTİN TOY
ADAPAZARI/15.10.1962
LİSE
EMEKLİ
9
ŞENOL YAVUZ
HENDEK/03.01.1975
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
10
ALİ AKDENİZ
HINIZ/01.04.1966
LİSE
BEL. BŞK. YRD.
11
ARZU KAHVECİ
BURSA /02-05.1977
LİSANS
PROJE MÜHENDİSİ
12
NECMETTİN KIRIK
SAKARYA/02.02.1975
LİSANS
BİLGİSAYAR SAT.DTK.
13
RAMAZAN TEZGEL
YUGOSLAVYA/01.07.1947
İLKOKUL
EMEKLİ
14
M.HANEFİ KARA
HENDEK/30.11.1954
LİSE
EMEKLİ
15
SEMİHA BAFRALIOĞLU
ADAPAZARI/15.05.1969
İLKOKUL
EV HANIMI
16
ARİF AKYOL
ERZURUM/10.01.1978
LİSE
İŞLETMECİ
17
YAKUP KARA
SAKARYA/19.09.1983
LİSE
ESNAF
18
HÜSEYİN ŞİMŞEK
BULANCAK/15.01.1979
LİSANS
ŞİRKET YÖNETİCİSİ
19
HATİCE KALKAN
DARENDE/15.02.1965
LİSANS
ÜCRETLİ ÖĞRETMEN
20
ÖMER BARİK
KONYA/01.01.1984
LİSANS
MÜHENDİS
21
YUSUF DEMİR
BAYBURT/15.01.1985
LİSANS
MODERN YAPI İNŞ.
22
İLKER CANBAZ
MERZİFON/03.06.1971
LİSE
MÜŞAVİRLİK
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
ALİ ÇİFTÇİ
ADAPAZARI/03.05.1961
LİSE
K.ET ÜRETİCİLERİ BİR.BŞK.
2
MUHAMMET KIRATLI
ADAPAZARI/20.01.1973
LİSE
İŞ ADAMI
3
İSA YENİOĞLU
SAKARYA/06.06.1980
LİSE
GAYRİMENKUL
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:SAKARYA İLÇESİ: FERİZLİ
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
İSMAİL DURMAZ
SAKARYA-09.09.1976
LİSE
ESNAF
2
NACİ KIRAL
FERİZLİ-11.02.1964
ORTAOKUL
ESNAF ODASI BAŞKANI
3
MURAT KAHYAOĞLU
KARASU-01.01.1973
İLKOKUL
ÇİFTÇİ
4
BAHATTİN SÖZEN
KARASU-01.06.1954
İLKOKUL
ÇİFTÇİ(MUHTAR)
5
CEMALETTİN MAL
DEĞİRMENCİK-24.05.1959
ORTAOKUL
ESNAF
6
ABDULLAH EFİLOĞLU
SAKARYA-31.03.1981
LİSE
İŞÇİ
7
RAMAZAN SARHOŞ
ADAPAZARI-19.07.1980
LİSE
ESNAF
8
SÜLEYMAN KAÇMAZ
ABDURREZZAK-17.06.1958
LİSANS
EMEKLİ ÖĞRETMEN
9
FATMA TAHTACI
KARABULDUK-27.09.1970
LİSE
İŞÇİ
10
ALİ RIZA DURMUŞ
BAKIRLI-01.02.1963
İLKOKUL
ESNAF
11
İSA SEVİNÇ
KARASU-01.01.1974
İLKOKUL
ESNAF
12
BAYRAM DURMUŞ
KARASU-15.12.1975
ORTAOKUL
İŞÇİ
13
BURHAN AYDOĞAN
ADAPAZARI-09.10.1982
LİSE
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
SAMET ZURNACI
SAKARYA-06.05.1987
LİSANS
İNŞAAT MÜHENDİSİ
2
ERTAN AK
FERİZLİ-23.02.1964
LİSE
EMEKLİ(KIZILAY D.B.)
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA
İLÇESİ: GEYVE ASIL ÜYE
Sıra
No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Abdullah ÖZDEMİR
Güney 10.07.1965
LİSANS
ESNAF
2
Zeki GÜNERİ
A.F.P 14.08.1966
LİSE
İŞÇİ
3
Nihat BALTAOĞLU
Adapazarı 30.12.1970
İLK
İŞ ADAMI
4
Nedim KAYA
Maksudiye 06.05.1956
İLK
İNŞAAT MÜTEAHİDİ
5
Neşet ÇAKIR
Geyve 01.08.1968
Ö.LİSANS
SİGORTACI
6
Muammer ÖZDEMİR
Sarıgazi 01.11.1965
Ö.LİSANS
EMEKLİ ASTSUBAY
7
Mehmet DOĞRU
Doğancıl 01.10.1959
ORTA
EMEKLİ
8
Metin KOLAT
Nuriosmaniye 18.05.1958
LİSE
EMEKLİ
9
Aynur GÖKDEMİR
Geyve 15.08.1974
İLK
Ev Hanımı
10
Mehmet ERDEM
GEYVE 10.02.1989
LİSE
ESNAF
11
Adem YILMAZ
KULFALLAR 06.05.1957
ORTA
EMEKLİ
12
Bilal ÖZTÜRK
Geyve 16.08.1958
ORTA
ESNAF
13
Muhammet N. BİLGİN
Sakarya 15.05.1975
LİSE
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Metin Atalay
Geyve 17.10.1971
LİSANS
ESNAF
2
Selami ÇOLAK
GEYVE 10.04.1971
İLK
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: HENDEK
ASIL ÜYE
Sıra
No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
ŞENAY SAKAL
20.04.1966 HENDEK
LİSE
ESNAF
2
HASAN ALTUNTAŞ
17.01.1981 HENDEK
LİSANS
İNŞ.MÜH
3
M.NEDİM ALKAN
22.02.1950 HENDEK
İLK OKUL
EMEKLİ
4
HAVVA ZOR
20.03.1977 HENDEK
LİSANS
ECZACI
5
AHMET KAVAKÇI
06.05.1978 HENDEK
LİSE
SPORCU/BAŞPEHLİVAN
6
BİLAL DENİZ
12.11.1985 AKYAZI
LİSE
ESNAF-GEÇLİK KOL.BŞK.
7
ADEM SEFA
09.09.1973 HENDEK
LİSANS
İNŞAAT MÜHENDİSİ
8
SEVDA SALİHOĞLU
10.08.1972 ANKARA
ÖN LİSANS
ESNAF
9
İ.HAKKI ALBAYRAK
25.12.1951 RİZE
ORTA OKUL
İŞ ADAMI
10
CELİL ÇEKİÇCİOĞLU
19.03.1952 ERCİŞ
İLK OKUL
ESNAF
11
MEHMET AKYÜZLÜ
18.09.1969 HENDEK
ORTA OKUL
SERBEST MESLEK
12
BİLAL BARUTCU
13.06.1984 HENDEK
LİSANS
AVUKAT
13
HASAN ŞAHİN
01.04.1955 HASANBEY
LİSANS
EMEKLİ-ÖĞRETMEN
14
HİLAL ULUDAĞ YILDIRIM
24.06.1988 HENDEK
LİSANS
MİMAR
15
MUSTAFA HEKİM
03.11.1977 BULANCAK
LİSANS
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
16
GÜRKAN KAYIT
04.09.1972 HENDEK
LİSE
ESNAF
17
REMZİ ALEMDAROĞLU
06.09.1971 SAKARYA
ORTA OKUL
EMEKLİ-ENGELLİ
18
İSMAİL DEMİRAY
03.02.1960 TRABZON
ORTA OKUL
İŞÇİ
19
EYÜP CÖMERT
24.10.1981 HENDEK
LİSANS
ELEK.ENER.ÜRETİMİ
20
MUHAMMET ERCİ
01.10.1987 KARS
LİSANS
ELEKTİRİK TEKNİKERİ
21
KEVSER ÇALIŞKAN
28.07.1981 AKYAZI
ORTA OKUL
İŞÇİ
22
RAMAZAN AKDAĞ
15.01.1983 HENDEK
İLK OKUL
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim
Durumu
Mesleği
1
İRFAN PÜSKÜLLÜ
15.05.1966 HENDEK
LİSE
İŞ ADAMI-ESKİ BELD.BAŞK.
2
SİNAN BAYLAN
26.09.1959 HENDEK
LİSANS
EMEKLİ-2 DÖN.BELD.BŞK.
3
MEHMET DURAK
05.02.1958 HENDEK
ORTA OKUL
İŞ ADAMI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: KARAPÜRÇEK
ASİL ÜYE
SIRA NO
Adı Ve Soyadı
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
AYDIN SERT
KARAPÜRÇEK 01.05.1964
Orta
Serbest.Özel
2
ALİ BİLİCİ
KARAPÜRÇEK 17.03.1969
Orta
Serbest.Özel
3
İLHAN YÜKSEK
AKYAZI 15.03.1964
Orta
Esnaf
4
AYDIN ÖZCAN
MECİDİYE 15.02.1963
İlk
Serbest.Özel
5
ENVER DALGIÇ
İZMİT 04.12.1968
Orta
İşçi
6
ÖMER İBİL
YÜKSEL KÖYÜ 01.02.1963
İlkokul
Emekli
7
ELMAS KALINTAŞ
AKYAZI 03.03.1981
Orta
İşçi
8
ORHAN GÜL
MESUDİYE 28.09.1962
İlk
Emekli
9
HASAN TEMUR
KARAPÜRÇEK
İLKOKUL
İŞÇİ
10
ALİ FUAT BURNAZOĞLU
ADAPAZARI 04.07.1986
Lisans
Öğretmen
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
MUSA BİLDİK
MECİDİYE 25.08.1966
Orta
Serbest.Özel
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: KARASU
ASIL ÜYE
Sıra
No
Adı Ve Soyadı
Doğum Yeri-Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Hüdaver Ağun
Karasu-01.10.1970
Lisans
İmam
2
Mehmet Turan İmamoğlu
Karasu-22.03.1955
Lisans
Emekli
3
Raşit Eryılmaz
Karasu-25.07.1969
Lisans
Esnaf
4
Adem Filizfidanoğlu
Dağbaşı-01.02.1970
Lise
Esnaf
5
Leman Yanmaz
Ankara-23.09.1977
Lise
Esnaf
6
Nusret Şen
Bafra-16.10.1965
İlk Okul
Esnaf
7
Yakup Gençbay
Dağbaşı-02.03.1958
İlk Okul
Esnaf
8
Kadir Arslan
Taraklı-01.03.1960
Lisans
İmam
9
İsmail Şentürk
Karasu-04.03.1987
Lise
Esnaf
10
Mehmet Yazıcı
Sürmene-01.04.1957
Lise
Emekli
11
Hamza Uğur
Karasu-08.09.1971
Lise
Çiftçi
12
Zehra Abonoz
Karasu 24.02.1979
Lisans
Ev Hanımı
13
Hüseyin Soyak
Karasu 01.01.1951
ilkokul
emekli
14
Nesip Er
Arpaçay-01.04.1966
İlk Okul
Esnaf
15
Muhittin Çot
Darıçayırı-15.11.1963
İlk Okul
Esnaf
16
Osman Suiçmez
Karasu-01.11.1971
İlk Okul
Çiftçi
17
Turgut Gök
Osmaniye-30.09.1981
Lisans
Esnaf
18
Nesrin Basmacı
Karasu-07.01.1973
İlk Okul
Esnaf
19
Sabri Civelek
Karasu-20.04.1961
İlk Okul
Emekli
20
Okan Babahasan
Karasu-01.03.1975
İlk Okul
Esnaf
21
Rabia Çalık
Karasu-03.01.1975
İlk Okul
Ev Hanımı
22
Zeki Ayar
Sakarya11.07.1986
İlk Okul
Esnaf
KONTENJAN
Sıra No
Adı Ve Soyadı
Doğum Yeri-Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
Yakup Ayar
Sakarya-07.03.1988
Lisans
Esnaf
2
S.Ali Yavuzyiğit
Araklı-01.01.1955
İlk Okul
Esnaf
3
Hakkı İskender
Karasu-10.10.1986
Lisans
Esnaf
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: KAYNARCA
ASİL ÜYE
SIRA NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
YUSUF MUT
KAYNARCA 15/111977
LİSANS
ECZACI
2
İSMAİL KAYMAK
KAYNARCA 1964
İLKOKUL
ESNAF
3
RECEP YERLİKAYA
KAYNARCA 23/09/1969
ÖNLİSANS
ESNAF
4
HATİCE MERMER
KAYNARCA 06/06/1977
LİSE
ESNAF
5
ERGÜN ÖZTÜRK
KAYNARCA 19/01/1972
İLK OKUL
ESNAF
6
MAHMUT KARAMEHMETOĞLU
KAYNARCA 01/12/1959
ÖNLİSANS
EMEKLİ
7
SEÇKİN KANYILMAZ
KAYNARCA 30/06/1970
LİSE
ESNAF
8
MUSTAFA KOCATÜRK
KAYNARCA 15/09/1984
ÜNİVERSİTE TERK
MUHASEBECİ
9
İSMAİL GÜLER
KAYNARCA 01/01/1967
İLKOKUL
ÇİFÇİ
10
SELAHATTİN SAĞIR
KAYNARCA 01/08/1976
LİSE
ET ÜRETİCİSİ
11
İSA KAYA
KAYNARCA 20/06/1976
LİSE
ESNAF
12
NAİM CEBESOY
KAYNARCA 20/01/1968
İLKOKUL
ESNAF
13
ALİ YOLDAŞ
KAYNARCA 20/11/1981
LİSE
ESNAF
KONTENJAN
SIRA NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
RECEP BOĞAZ
KAYNARCA 01/01/1973
LİSANS
ESNAF
2
TURAN ZENGİN
KAYNARCA 10/02/1961
İLKOKUL
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: KOCAALİ
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
CEMAL ANGIN
KARASU – 01/05/1969
LİSE
BELEDİYE BAŞKANI
2
ENVER ÇELİK
KOCAALİ – 10/04/1960
LİSE
TACİR
3
AHMET AYGIN
KARASU – 01/03/1964
ORTAOKUL
RES. İŞLETMECİ
4
RASİM DEPE
KARASU – 14/06/1969
ORTAOKUL
ESNAF
5
BEKİR İNCE
KARASU – 28/06/1972
LİSE
İŞ ADAMI
6
SEDAT ÇINAR
KARASU – 26/02/1974
ORTAOKUL
SİGORTACI
7
YÜKSEL YILMAZ
MAÇKA – 25/02/1962
İLKOKUL
İŞ ADAMI
8
ERGÜN TİRYAKİ
KARASU – 05/11/1975
ORTAOKUL
ÇİFTCİ
9
SÜLEYMAN YALCIN
KARASU – 04/06/1961
İLKOKUL
EMEKLİ
10
MUHAMMET ÖZTÜRK
KARASU – 01/06/1981
İLKOKUL
DEKERASYONCU
11
MURAT MACUNCU
KARASU – 31/05/1986
LİSE
ESNAF
12
ASUMAN GÜNDOĞDU
KARASU – 01/12/1974
İLKOKUL
EVHANIMI
13
UĞUR AKÇA
DÜZCE – 25/05/1965
İLKOKUL
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
RESUL NAMAZ
KARASU – 20/07/1969
ORTAOKUL
MÜTAHİT
2
YAKUP EKŞİ
KARASU – 02/01/1955
İLKOKUL
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ.SAKARYA İLÇESİ: PAMUKOVA
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
İDRİS GÜNER
PAMUKOVA- 04.03.1964
LİSANS
ESNAF
2
MURAT ÖZDEMİR
GEYVE-20.05.1969
LİSE
İŞ ADAMI
3
NEDİM İHTİYAR
SULTANİYE-04.01.1974
LİSANS
ESNAF
4
MEHMET GEZGİN
GEYVE-22.01.1956
ÖNLİSANS
EMEKLİ
5
ALİ ŞAFAK
ADAPAZARI-08.01.1967
ÖNLİSANS
EMEKLİ
6
EROL AKALIN
SARIKAYA-01.01.1969
ORTA
ESNAF
7
RIDVAN YAPAR
GEYVE-26.11.1950
LİSANS
EMEKLİ
8
NİLÜFER BÜYÜKARSLAN
GÖZTEPE-İST-22.03.1980
ÖNLİSANS
EV HANIMI
9
MESUT KESKİN
GEYVE-15.09.1981
LİSE
ESNAF
10
ÇAĞDAŞ ÖZ
PAMUKOVA-14.08.1979
LİSANS
ESNAF
11
HÜSEYİN BIYIKLI
GEYVE-20.02.1949
ÖNLİSANS
EMEKLİ
12
AHMET AY
GEYVE-12.03.1972
LİSE
ESNAF
13
MEHMET AKİF YILDIRIM
İZMİT-02.09.1984
LİSE
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
TACETTİN EFE
GEYVE- 10.01.1962
LİSE
ESNAF
2
MUSTAFA ÇELİK
ÇUKURKÖY- 09.01.1958
ÖNLİSANS
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA.. İLÇESİ: SAPANCA
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
ÖZCAN ÖZEN
SAPANCA-11.11.1964
LİSANS
ESNAF
2
İSA SEZER
ADAPAZARI-15.05.1978
LİSANS
ÖĞRT. DERS.YÖN.
3
ZEKİ KOVAR
KURTKÖY-01.01.1967
LİSE
EMLAKÇI
4
MÜMİN KAMİL PİR
SAPANCA-15.02.1978
LİSE
ESNAF
5
GÜNNUR ÇELİK
SAPANCA-23.09.1968
ORTAOKUL
ESNAF
6
İSA CEBECİ
SAPANCA -01.01.1973
LİSE
ESNAF
7
OSMAN ŞÜKRÜ MEMİ
SAPANCA-25.05.1957
EĞİTİM ENST.
EMEKLİ ÖĞRT.
8
CENGİZ EMİL
SAPANCA-23.03.1981
LİSE
ESNAF
9
AYŞE KÖSEMEN
HACIMERCAN-01.04.1970
ORTAOKUL
EV KADINI
10
HALİL TAYLAN
SAKARYA-29.09.1986
LİSANS
ESNAF
11
RECEP KOLAŞALI
SAPANCA-01.01.1967
ORTAOKUL
ESNAF
12
SEDAT BALKAYA
SAPANCA-08.09.1979
ORTAOKUL
SERBES MESLEK
13
EMRE KİBAR
SAKARYA-04.09.1984
LİSANS
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
OSMAN GÜR
SAPANCA-01.05.1969
LİSE
ESNAF
2
ÖZCAN YAVUZ
DÜZCE-01.07.1965
LİSANS
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: SERDİVAN
ASİL ÜYE
SIRA NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
ADEM KÜMBET
ADAPAZARI 04.04.1967
ÖNLİSANS
YÖNETİCİ
2
ZEYNEP ÖZ
DÜZCE 13.12.1968
LİSANSÜSTÜ
DOKTOR
3
HALUK UĞUR DAĞISTANLI
ERZURUM 19.10.1958
LİSANS
MÜTEAHHİT
4
HÜSEYİN BAYRAKTAR
ADAPAZARI 02.09.1966
LİSE
ESNAF
5
SERHAT YAVUZ GİRTİ
SERDİVAN 30.09.1987
LİSE
ESNAF
6
SELVET KARAOĞLU
SERDİVAN 12.05.1955
İLKÖĞRETİM
BELEDİYE BŞK.YRD.
7
CEMİL KOCACIK
SAKARYA 05.02.1965
LİSANS
S.M.MALİ MÜŞAVİR
8
İSMAİL AK
KARASU 01.01.1974
İLKÖĞRETİM
ESNAF
9
SONER YILDIZ
SAKARYA 08.04.1981
LİSANS
İŞ ADAMI
10
HÜSEYİN HALDIZOĞLU
ARSİN 18.10.1969
İLKÖĞRETİM
MÜTEAHHİT
11
BURHAN TAN
SERDİVAN 28.12.1979
LİSANS
İNŞAAT MÜHENDİSİ
12
AHMET ÇALIŞKAN
ADAPAZARI 14.8.1958
İLKÖĞRETİM
İŞ ADAMI
13
SİBER BACI
SAKARYA 01.02.1979
LİSE
EV HANIMI
14
MEHMET KOCABAY
ELEŞKİRT 15.03.1969
İLKÖĞRETİM
ESNAF
15
MAHMUT YILMAZ
SAKARYA 07.02.1975
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
16
NECMİ KARDEŞ
ADAPAZARI 01.04.1956
İLKÖĞRETİM
EMEKLİ
17
KÖKSAL SALTIK
MALAZGİRT 20.11.1963
İLKÖĞRETİM
MÜTEAHHİT
18
DURSUN CEYLAN
GİRESUN 14.10.1957
LİSE
ESNAF
19
HASAN GÜZEL
AKYAZI 12.06.1970
İLKÖĞRETİM
ESNAF
20
METİN KOCABEY
SAKARYA 13.06.1987
LİSE
ESNAF
21
SABRİYE DURAK
ILGAZ 07.12.1983
LİSE
İŞLETMECİ
22
NEBİ KESKİN
SAKARYA 21.02.1979
LİSANS
EĞİTİMCİ
23
ERTAN TOKA
SAKARYA 28.07.1987
LİSE
YÖNETİCİ
24
DOĞAN KONUKLAR
ADAPAZARI 03.09.1980
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
25
ADEM KIYAK
SAKARYA 25.09.1982
LİSE
OTO GALERİ
26
AYŞEN ÖZREN
ADAPAZARI 05.11.1959
LİSE
EMEKLİ
27
HAYATİ ÇARBOĞA
TUTAK 10.03.1977
LİSE
ESNAF
28
ORHAN BİRGEN
SERDİVAN 12.09.1968
LİSE
İŞÇİ
KONTENJAN
SIRA NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
RIDVAN ELTURAN
SAKARYA 24.04.1980
LİSANS
DEKORASYON
2
TAHSİN ÇUHADAR
TRABZON 18.10.1964
LİSE
İŞ ADAMI
3
YUSUF KARACA
ADAPAZARI 13.02.1968
İLKÖĞRETİM
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA. İLÇESİ: SÖĞÜTLÜ
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri . Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
MECİT KÖK
ADAPAZARI 17.01.1968
LİSANS
KİMYA MÜH.
2
CENGİZ EREZ
ADAPAZARI 10.03.1965
LİSE
ESNAF
3
SELİM DUMAN
SÖĞÜTLÜ 03.03.1967
ORTA
ESNAF
4
EŞREF ÜNEL
ADAPAZARI 05.12.1972
İLK
ESNAF
5
ESRA METE
ADAPAZARI 31.05.1985
LİSANS
ÇALIŞMIYOR
6
AHMET PASLI
SAKARYA 29.01.1978
İLK
ESNAF
7
ZEKERİYA GÖKKAYA
YENİKÖY 01.12.1966
ORTA
İŞÇİ
8
EMRE KARAZ
SAKARYA 26.05.1988
LİSE
İŞÇİ
9
ERDAL ERGÜN
ADAPAZARI 06.05.1969
ORTA
ÇİFTÇİ
10
AHMET OZAN
SAKARYA 01.02.1956
İLK
EMEKLİ
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri . Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
FERDA ÖZTEN
SÖĞÜTLÜ 10.01.1958
ORTA
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: SAKARYA İLÇESİ: TARAKLI
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
HAKKI DEĞİRMENCİ
HACIYAKUP-01.01.1964
İLKOKUL
ESNAF
2
ALAADDİN KOÇ
GEYVE-15.08.1975
ÜNİVERSİTE
TURİZİMCİ
3
MUSTAFA ÇELİKPENÇE
AKÇAPINAR-03.05.1951
İLOKUL
ÇİFTCİ
4
MUSTAFA ÖZEN
GEYVE -15.01.1983
LİSE
TİCARET
5
ADNAN KESKİN
KEMALLER-01.12.1962
İLKOKUL
TİCARET
6
CANAN ÇAKMAK
TARAKLI-25.09.1967
ORTAOKUL
ESNAF
7
NAİM DOĞDU
GEYVE -10.01.1974
ORTAOKUL
ESNAF
8
SADETTİN İBRİŞ
GEYVE-22.11.1980
ORTAOKUL
ESNAF
KONTENJAN
Sıra No
Adı ve Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
FAHRİ KOLSUZ
GEYVE-01.05.1968
ORTAOKUL
TİCARET