Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 15° Adapazarı
Sabah
06:09
Öğle
13:17
İkindi
16:19
Akşam
18:50
Yatsı
20:09
http://sakaryaradyomega.com/

Babaoğlu 'başka siyasi partiye geçecek' iddialarına yanıt verdi

Hendek Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısında Başkan Turgut Babaoğlu, son günlerde kamuoyunda konuşulan "Babaoğlu başka siyasi partiye geçecek" iddialarına yanıt verdi. Babaoğlu, "Birkaç haftadır bu konuyla ilgili toplantılar, görüşmeler yapıyoruz. Siyasi partilerimizden böyle teklifler var. Bu akşamda bir toplantı yapacağız ve bir karar vereceğiz" dedi.

Haberler/SİYASET
08.01.2020
Haberi Yazdır
Babaoğlu 'başka siyasi partiye geçecek' iddialarına yanıt verdi

Adatavir.com/Emre ÇATAL
Hendek Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nun başkanlığında, meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Meclis yoklamasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Meclis toplantısında 1 ilave gündem maddesi ile birlikte 16 madde görüşülerek karara bağlandı.

Meclis toplantısının sonunda gazeteci Orhan Topçu'nun sorusunu yanıtlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, başka partiye geçeceği iddialarıyla ilgili konuştu. Böyle bir talep olduğunu ve birkaç haftadır konuyla ilgili toplantılar düzenlediklerini söyleyen Başkan Babaoğlu, son kararın bu akşam yapılacak olan toplantıda verileceğini ifade etti. 

Başkan Turgut Babaoğlu, "Farklı siyasi partilere geçeceğimizle alakalı konu yaklaşık birkaç aydır bizim kulağımıza hep geliyor. Meclis üyesi arkadaşlarımızla, parti çalışma grubu arkadaşlarımızla, mahalle temsilcileri ve sorumlularımızla birkaç haftadır bu konuyla ilgili toplantılar, görüşmeler yapıyoruz. Evet; böyle bir talep var. Gerek meclis üyelerinden, gerek mahalle temsilcilerimizden, gerekse siyasi partilerimizden böyle teklifler var. Sanırım bu akşamda bir toplantı yapacağız ve bir karar vereceğiz. Yani bu dedikodu değil, böyle bir konuşmamız var. Ama daha karar vermiş değiliz." diye konuştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın