Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
05:45
Öğle
12:49
İkindi
15:46
Akşam
18:16
Yatsı
19:35
BORSA 96455 % -1,03
DOLAR 5,64 % -0,25
EURO 6,50 % 0,08
ALTIN 222 % 0,01

Başkan Fatma Varol’dan ‘’AK SEVDA 16 YAŞINDA’’ mesajı

AK Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, AK Parti’nin kuruluşunun 16. Yıldönümü münasebetiyle tebrik mesajı yayımladı.

Haberler/SİYASET
14.08.2017
Haberi Yazdır
Başkan Fatma Varol’dan ‘’AK SEVDA 16 YAŞINDA’’ mesajı

Başkan Varol mesajında, “Mensubu olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğum; 14 Ağustos 2001 tarihinde ‘‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’’ sloganıyla kurulan Adalet ve Kalkınma Partimiz tam anlamıyla bir Türkiye partisidir. Milletimiz; sözünün arkasında durarak, gerçekten bir hizmetkâr gibi gece gündüz demeden çalışan, ülke içinde ve dışında haklarını ve itibarını kuvvetlendiren, samimi bir lider ve siyasi kadrolarla karşılaşmış ve yapılan her seçimde, partimizin yanında olmuş ve teveccühünü göstermiştir.

AK Parti’nin, bugün bir dünya partisi haline gelmesinde, kadınlarımızın da büyük emeği vardır. Partimiz, kadınlara verdiği önemle ve kadının konumunu güçlendirmeye yönelik politikalarla, kadınları toplum hayatında daha etkin hale getirmiştir. Bugün partimizin her kademesinde ve hükümetlerimizde görev alan kadınlarımız, artık siyasetin nesnesi değil, öznesi haline gelmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, güven ve istikrarın sembolü olan AK Parti’mizi, AK sevdamızı kurarak tarihe düşülen notlarda, bizim de bir nebze katkımız olmasını sağlayan, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve yol arkadaşlarına minnet ve şükranlarımı arz ediyorum. Vefat edenlere Mevla’dan rahmet diliyorum. Bu vesileyle bu dava uğrunda emeği geçen tüm AK Sevdaların 16.yaş gününü tebrik ediyor; bu günün teşkilatlarımıza, aziz milletimize, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına, hayırlar getirmesini, birliğimizin ve dirliğimizin ilelebet sürmesine vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın