Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
03:34
Öğle
13:01
İkindi
16:58
Akşam
20:25
Yatsı
22:08
BORSA 103200 % 2,04
DOLAR 4,71 % -0,01
EURO 5,48 % -0,46
ALTIN 197 % -0,16

Başkentçiden Dişli ve Çelik tweetleri!

AK Partiye dair kulis haberleriyle Twitterda fenomen haline gelen Başkentçi hesabından, AK Partinin Afyonkarahisarda 25ncisi düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısıyla ilgili o

Haberler/KULİS
23.10.2016
Haberi Yazdır
Başkentçiden Dişli ve Çelik tweetleri!

AK Parti’ye dair kulis haberleriyle Twitter’da fenomen haline gelen “Başkentçi” hesabından, AK Parti’nin Afyonkarahisar’da 25’ncisi düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısıyla ilgili olarak çok çarpıcı kulis bilgileri paylaşıldı.

“Başkentçi” Twitter hesabından paylaşılan kulislere göre AK Parti’nin Afyonkarahisar’da 25’ncisi düzenlenen istişare ve değerlendirme kampında, bazı milletvekillerinin AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'nin AK Parti Genel Başkan yardımcılığı görevini bırakmasını istediği iddia edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin kardeşi, Tümgeneral Mehmet Dişli’nin 15 Temmuz darbe kalkışmasına destek verdiği belirlenmiş ve FETÖ’cü olduğu için ordudan ihraç edilmişti.

Öte yandan yine “Başkentçi” hesabından paylaşılan kulis haberlerine göre AK Parti’nin Afyonkarahisar’da 25’ncisi düzenlenen istişare ve değerlendirme kampında, FETÖ mensuplarının belediyelerden üst düzeyde temizliğinin yapılması istenildiği de iddialar arasında yer aldı.

“Başkentçi” hesabı ayrıca, Milli Eğitim eski Bakanı Hüseyin Çelik'in AK Parti'nin açılış programlarına davet edilmemesi istenildiği iddialarına da yer verdi. Aynı hesap, taşeronlarla ilgili kısa vadede hiçbir çalışma beklenilmesin diye tweet attı. Ancak bir süre önce Başbakan Yıldırım TV’lerin ortak yayınında yaptığı açıklamada: “Taşeronlara sürprizimiz var” demişti.

Öte yandan “Başkentçi” hesabı Afyonkarahisar kampında, Emniyet Müdürleri ve Kaymakamlar Kararnamesinin de ele alındığını iddia etti.


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın