Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 15° Adapazarı
Sabah
06:09
Öğle
13:17
İkindi
16:19
Akşam
18:50
Yatsı
20:09
http://sakaryaradyomega.com/

CHP Sakarya İl Kongresi 15 Şubat'ta yapılacak

CHP Sakarya'da il kongresinin tarihi 15 Şubat olarak belirlendi.

Haberler/SİYASET
22.01.2020
Haberi Yazdır
CHP Sakarya İl Kongresi 15 Şubat'ta yapılacak

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) ne zaman yapılacağı merakla beklenen Sakarya İl Kongresinin tarihi dün yapılan CHP İl Yönetim Kurulu toplantısında belirlendi.

İL KONGRESİ 15 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ
CHP Sakarya İl Kongresi'nin 15 Şubat Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılması kararlaştırıldı. 

15 Şubat'ta yapılacak kongrede mevcut başkan Erdoğan Isır ve Ecevit Keleş'in aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, üçüncü adayın çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor. 

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır yaptığı açıklamada, "CHP il yönetimi olarak son toplantımıda uygun tarih olarak 15 Şubat Cumartesi gününe karar verilmiş, yer olarak da Atatürk Kapalı Spor Salonu belirlenmiştir. Bu doğrultuda CHP Genel Merkezimize İl Yönetimimizin isteği, tarih ve yerin uygunluk durumları iletilmiştir. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimizin uygun gördüğü ve onayladığı tarih 15 Şubat Cumartesi günüdür. Kapalı Spor Salonunda Gerçekleştireceğimiz İl Kongremiz Cumhuriyet Halk Partisinin İktidara ne kadar hazır olduğunun ve istediğinin göstergesi olacaktır. Sakarya İl Kongremiz Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimize ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. 

Tek adam tarafından belirlenmeyen, tek adam tarafından hazırlanmayan adaylarımızın, yöneticilerimizin olduğu, Tüm adaylarımızın kendilerini sadece Sakarya Kongre delegelerine emanet ettiği demokrasi coşkusuna, tüm Sakarya Halkımızı ve değerli basın emekçilerini davet ediyoruz.

Şimdiden Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Kongresinde aday olacak Cumhuriyet sevdalısı İl Başkan adaylarımıza ve Yönetimlere aday olacak üyelerimize başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın