Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 15° Adapazarı
Sabah
06:09
Öğle
13:17
İkindi
16:19
Akşam
18:50
Yatsı
20:09
http://sakaryaradyomega.com/

Güven Övün resmen AK Parti'de! Rozeti Cumhurbaşkanı Erdoğan takacak

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, AK Parti Sakarya İl Başkanlığına gelerek, İl Başkanı Yunus Tever ile bir araya geldi ve AK Parti’ye geçişini resmen ilan etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan ilk Parti Grup Toplantında Övün'e parti rozeti takılacağı belirtildi.

Haberler/SİYASET
23.01.2020
Haberi Yazdır
Güven Övün resmen AK Parti'de! Rozeti Cumhurbaşkanı Erdoğan takacak

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi'nden Pamukova Belediye Başkanı seçilen Güven Övün, AK Parti'ye geçme kararı aldı. Övün,  AK Parti Sakarya İl Başkanlığına gelerek, İl Başkanı Yunus Tever ile bir araya geldi. AK Parti Sakarya İl Başkanlığında gerçekleşen görüşmede, daha önce parti üyesi olan Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün yeniden AK Parti’ye üye oldu.

Belediye Başkanı Övün’ün partiye geçişi ile ilgili bilgi veren AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “AK Parti olarak gerek Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığımızla gerek Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve parti yöneticilerimiz ile yaptığımız istişare ve değerlendirmeler sonucunda Pamukova Belediye Başkanımızın partimize katılma isteğini uygun gördük. Pamukova ilçemizin yeniden gönül belediyeciliğiyle yönetilecek olması ve Sakarya’mızın tüm ilçelerinin Cumhur İttifakıyla buluşması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Birileri kavga ederken AK Parti’nin nasıl büyüdüğünü hep birlikte görüyoruz ve gün geçtikçe de göreceğiz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan ilk Parti Grup Toplantımızda bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızın eliyle Pamukova Belediye Başkanımıza parti rozeti takılacaktır” dedi.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın