http://www.adatavir.com/konut-almanin-tam-zamani-bu-firsat-kacmaz.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
04:20
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:56
Yatsı
21:26
BORSA 107015 % -0,36
DOLAR 4,07 % 0,17
EURO 4,93 % 0,15
ALTIN 172 % 0,02

CHP’li Muharrem İnce gibi Düşünen AK Partili Kim?

Kaynak: Adatavır Haber Ajansı
Yazarlar/Köşe Yazısı
07.01.2017
Yazıyı Yazdır

   CHP Yalova Milletvekili ve Genel Başkan adaylığı için sürekli adı geçen Muharrem İnce, sıkı bir AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan düşmanı olarak bilinen bir isim.  İnce’nin bu yönde yüzlerce açıklaması, konuşması ve you tube de videoları var.

 İnce, FETÖ’cü Terör Örgütü’nün 15 Temmuz Darbe girişimini AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eseri olduğunu iddia ediyor. 15 Temmuz’u planlayanın Erdoğan olduğunu ima eden İnce, 15 Temmuz’un başkanlığın yolunu açtığını söylüyor. Yani FETÖ Terör Örgütü’nün 15 Temmuz Darbe Girişimini tiyatro olan değerlendiren bir isim İnce.

 Muharrem İnce resmi sosyal medya adresinden önceki günlerde AK Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu’nun bir TV programından bazı bölümleri kesilerek montajlanmış videosunu paylaşarak sözde Kuzu’nun “İktidarı korumak için FETÖ’yü kullandık. CHP’nin doğru önergelerini bilerek ret ettik” dediğini öne sürüyor.

 İnce, Kuzu’nun sözleri kesilerek montajlanmış videosunun bir itiraf videosu olduğunu söyleyerek CHP’lilere, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıtlarına bu videoyu elden el dolaştırıp yayma çağrısı yapıyor.

Bu çağrıya CHP’liler, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Düşmanları ile birlikte bir AK Partili isimde katılıyor. O isim AK Parti Ferizli Belediye Meclis Üyesi Ertan Ak.

 AK Partili Ertan Ak, Muharrem İnce’nin videosunu beğenerek, İnce gibi düşündüğünü aleni olarak ilan ediyor; yani 15 Temmuz darbe girişimi bir tiyatro,15 Temmuz’un arkasında AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan var ve de 15 Temmuz başkanlığın yolunu açmak için yapıldı yalanı…

AK Partili, hem de belediye meclis üyeliği gibi seçilmiş bir görevi bulunan bir isim; CHP’li İnce’nin, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a  saldıran, AK Parti ve Erdoğan’ı FETÖ ile birlikte gösteren montajlanmış bir videoyu  fütursuzca ve aleni olarak nasıl beğenebilir?

Ak bu hareketi yapacak gücü nereden buluyor?

Ak bu beğeniyi yanlışlıkla ve farkında olmadan yaptığını filen öne sürmesin.  Çünkü günlerce bu beğeniyi silmedi. Sayfasında tuttu.

 Ferizli AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ertan Ak, daha öncede gündeme Kızılay İlçe Başkanlığı’nı MHP’li belediye meclis üyesi bir isme sessiz sedasız devretmesiyle  gündeme gelmişti.

AK Parti kimliği ile sıkıntı yaşayan, daha öncede il disiplin kuruluna sevk edilen  ve sosyal medya üzerinden CHP’li Muharrem İnce gibi düşündüğünü ilan eden, partisine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a meydan okuma olarak değerlendirilebilecek bu davranışı yapan Ak hakkında,  AK Parti İl Başkan’ı, İlçe Başkan’ı ve disiplin kurullarının ne yapacağını da önünüzde ki günlerde göreceğiz.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın