http://www.adatavir.com/konut-almanin-tam-zamani-bu-firsat-kacmaz.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
04:20
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:56
Yatsı
21:26
BORSA 107015 % -0,36
DOLAR 4,07 % 0,17
EURO 4,93 % 0,15
ALTIN 172 % 0,02

Ferizli AK Parti İlçe Başkanı Serhoş’un MHP’li Belediye Meclis Üyesi Tenha’ya sempatisi!

Kaynak: Adatavır Haber Ajansı
Yazarlar/Köşe Yazısı
14.11.2016
Yazıyı Yazdır

Ferizli AK Parti İlçe Başkan’ı Ramazan Serhoş, parti teşkilatının 1.5 yıl abonesiz/kaçak elektrik kullandığı ve ilçe teşkilatının elektriklerinin bu yüzden kesilmesinin ortaya çıkması üzerine bu haberi yaptığımız için şahsımı AK Parti düşmanı ilan ederek partiye zarar verdiğimizi öne sürüyor.

Serhoş Şark kurnazlığı yapıyor. Camilerin bile elektrikleri cemaatleri tarafından ödenirken abone olmadan, borcunu ödemeden elektrik kullanan ve tarihinde ilk kez parti teşkilatının elektriğini kestirip partini tüm Sakarya ve Ferizli’ye rezil et bu mu AK Parti’yi sevmek? Bunun AK Parti’ye ne gibi fayda sağladığını Serhoş’tan dinlemek isterim doğrusu.

AK Partiye kimler zarar verdiğini Ferizli’de ki AK Partililer çok iyi biliyorlar. Bir süre önce AK Partili Belediye Meclis Üyesi Ertan AK, başkanı olduğu Kızılay ilçe başkanlığından sessiz sedasız çekildi. Kongre yapılmasına ve aday çıkmasına imkân tanımadan enteresan bir şekilde başkanlığı siyasi rakibi MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Tenha’ya verdi. Bu başkanlık değişimi ardından artık MHP ve Tenha devletin güç ve imkânını kullanarak ilçede yüzlerce fakir vatandaşa yardım dağıtarak siyasi kampanya yapma imkânı elde etti.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ertan Ak ve İlçe Başkanı Ramazan Serhoş’un MHP ve MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Tenha’ya sempati ve güzellikleri bu olayla sınırlı değil. En son 10 Kasım Atatürk’ü Anma Törenlerini Serhoş ve Tenha birlikte takip etti. Ayrıca Ramazan Serhoş, MHP Belediye Meclis Üyesi Ali Tenha ile birlikte Ferizli Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkan’ı Bahattin Paşalı’yı ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkan’ı Ramazan Serhoş bir çok kez ilçesinde düzenlenen etkinliklere dahi katılmazken hatta partisinin belediye başkanının düzenlediği ve AK Parti’nin Ferizlili olan milletvekilleri ve büyükşehir belediye başkanının katıldığı faaliyetlere bile katılmazken MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Tehna ile birlikte etkinliğe katılması ve yine birlikte ziyaretlerde bulunması enteresan değil mi?

Siyasi temayül olarak Serhoş’un, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Paşalı’yı parti yönetimi ile birlikte ziyaret etmesi gerekirdi.

Kızılay’ın anahtarı ve Kızılay’ın imkânlarını bir gecede, sessiz sedasız MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Tenha’ya teslim edilmesi ardından şimdi de bu birliktelik siyasi kulislerde AK Partili bazı isimlerin olası belediye seçimlerinde MHP ile birlikte hareket edeceği şeklinde yorumlanıyor.

AK Partili Belediye Meclis Üyesi Ertan AK ve İlçe Başkan’ı Ramazan Serhoş’un sempati duyduğu ve güzellik yaptıkları MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Tenha Cumhurbaşkan’ı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve AK Parti Ferizli Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Prof. Dr. Mustafa İsen’e yönelttiği sert eleştirelerle tanınıyor. Ayrıca Tenha yıllardır AK Partili belediye başkanı tarafından yönetilen Ferizli Belediyesi’nde yolsuzluk yapıldığını düzenlediği onlarca basın toplantısıyla iddia eden bir isim. Tenha iddia ettiği bütün yolsuzluk iddiaları, doğru çıkmamasına rağmen AK Parti’den bir kez dahi olsa özür dilemiş değil.

Serhoş’a sormak isterim ki sürekli AK Parti’yi yolsuzluk ve hırsızlık yapmakla suçlayan MHP’li bir isme siyasi güç vermek, Kızılay’ı teslim etmek ve birlikte hareket etmek Ferizli’de AK Parti’ye zarar vermiyor mu? Bu ilişkiler AK Partiye mi yoksa MHP’ye mi yarıyor?

Twitter: @huseyinozcelik

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın