Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 13° Adapazarı
Sabah
06:14
Öğle
13:17
İkindi
16:16
Akşam
18:46
Yatsı
20:05
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Mehmet Emin Kaba’dan öncelikli 5 hedef ve tarihi çağrı

MHP’li Mehmet Emin Kaba, kentin mega projelere ihtiyaçlarını olduğunu anlatarak tren, raylı, imaj, turizm, şehir aidiyeti üzerine görüşlerini bildirerek çağrıda bulundu. Kaba, “Cumhur ittifakının gücüyle Devletimiz ve milletimiz için mücadele edeceğiz.Sakarya bize güvensin” diye konuştu.

Haberler/GÜNCEL
18.06.2018
Haberi Yazdır
Mehmet Emin Kaba’dan öncelikli 5 hedef ve tarihi çağrı

MHP Sakarya Milletvekili adayı Mehmet Emin Kaba, Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Adalet Güneş ve Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Tarz Medya, Adatavir.com ve Radyo Mega’yı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sibel Uygun, İmtiyaz Sahibimiz İrem Kumantaş ve Adatavır.com Genel Yayın Müdürü Metin Işıker tarafından karşılanan MHP heyeti 24 Haziran seçim çalışmalarını anlattı.

İlçe Başkanı İsmail Küçük, sahada en çok çalışan parti olduklarını anlatarak, “Partimize büyük bir teveccüh var. Adaylarımızla tüm kenti karış karış geziyoruz. Biz inanıyoruz ki Sakarya’da tarihin en iyi oyunu bu dönem alacağız. Sokakta vatandaştan aldığımız izlenim ve hava bu şekilde” dedi. Milletvekili adayı Mehmet Emin Kaba ise, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bilgili ve öngörülü bir lider olduğunu söyledi.

Türkiye’nin zor dönemlerden geçtiğine vurgu yapan Kaba, “Benim milletvekili olmam ya da olmamam önemli değil. Ben davaya bakarım. Benim bugünkü davam memleket davasıdır. Bu memleketin bekası benim davamdır. Her şeyden ve her makamdan üstündür” dedi. Siyasilerin kullandığı dile dikkat çeken Kaba, “Biz topluma gözü önünde söylenen sözleri duyunca bunu tasvip edemiyoruz. Çok yanlış” diyerek örnek bir görüş bildirdi.

Gençliğin önemine ve kentin sorunlarına dikkat çeken Kaba, “ Ben İnşaat Mühendisiyim. Bu şehirde yıllardır üretim yapıyor, istihdam sağlıyoruz. Görüşlerimiz, fikirlerimiz, birikimlerimiz ve hayallerimiz var. İnandığımız, savunduğumuz değerler var. Bu kentin sorunları konuşulmalı, tartışılmalı, ele alınarak üzerine gidilmelidir” dedi.

Kaba, “Şehrin giriş ve çıkışlarına mutlaka bir imaj kazandırılmalıdır. Korucuk, Serdivan, Erenler etabıyla birlikte raylı sistem projesi mutlaka hayata geçirilmelidir. Adapazarı Ekspresi Adapazarı Garına gelmesi için çalışmalar yapacağım. Kentimizin turizm potansiyellerini harekete geçirerek hamleler yapacağız. Turizm deyince akla sadece Sapanca gelmeyecek” dedi.

Kentin menfaatine olan her konuda kimseyi ayırmadan aynı noktada buluşabileceklerini anlatan Kaba, “Sakarya’nın mega projelere ihtiyacı var. Biz önce Allah'ın izni, sonra milletimizin desteğiyle TBMM’de Cumhur İttifakının gücüyle çalışacağız. Devletimiz ve milletimiz için mücadele edeceğiz. Şehrimiz için elimizi, gövdemizi taşın altına koyacağız. Sakarya halkı bize, Cumhur İttifakına ve MHP’ye güvensin, inansın” diye konuştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın