Karatede Gençlik Şöleni Spor Haberleri

Karatede Gençlik Şöleni

Karate İl İçi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kupası Müsabakaları sona erdi.

Adapazarı Atatürk Spor Salonunda yapılan Karate müsabakalarına kız-erkek toplam 360 sporcu katıldı. 37 Hakemin görev yaptığı Karate İl İçi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kupası müsabakalarına , Kocaali, Kaynarca ve Taraklı İlçesi haricinde tüm ilçelerden katılım oldu. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında tatamide (minder) başarı olan karatecilere madalya verildi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman, Sakarya GHSİM Personellerinden Büşra Tül, Müjgan Okyar, Karate antrenör, hakem ve idareciler  karatecilere madalyalarını takdim etti. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, sporcular ile yakından ilgilendi.

Karate müsabakalarında başarılı olan sporcular…..

 

BAYANLAR

Sarı Kuşak Bayan 1.Grup

1-Elif Demir (Kartepe)

2-Zerennur Duru (Kartepe)

3-Rümeysa Ebrar Yılmaz (Hendek)

4-Asya Demir (Hendek)        

Sarı Kuşak Bayan 2.Grup

1-Ayşe Berru (Kobaş)  

2-Elif Berre Doğan (Kartepe)

3-Bengü Merve Taşkın (Kartepe)

4-Şevval Pekparlak (Kobaş)

Sarı Kuşak Bayan 3.Grup

1-Ecemsu Duru (Kartepe)

2-İlkin Erva Özer (Hendek)

3-Tuğba Güden (Hendek)

4-Serra Betül Oğuz (Kartepe)

Sarı Kuşak Bayan 4.Grup

1-Ceren Bitik (Hendek)

2-Nisanur Olaş (Yeşilyurt)

3-Ecrin Gizem Şahin (Kartepe)       

4-Zeynep Erva Çakız (Kartepe)      

Sarı Kuşak Bayan 5.Grup

1-İkbal Köse (Yeşilyurt)        

2-Zümra Arslanoğlu (Hendek)        

3-Elanur Kaya (Hendek)       

4-Ecrin Ustabaş (Kartepe)

Sarı Kuşak Bayan 6.Grup

1-Sudenaz Müştü (Arifiye)

2-Azra Demirkan (Kartepe)

3-Elif Köse (Hendek)

4-Berna Duman (Hendek)

Sarı Kuşak Bayan 7.Grup

1-Deniz Yüksel (Geyve)        

2-Merve Zengin (Hendek)

3-Ecesu Eroğan (Hendek)

4-Elif Ebrar Uzun (Kartepe)

Sarı Kuşak Bayan 8.Grup

1-Yağmur Güngör (Kartepe)

2-Rukiye Güven (Hendek)

3-Hafza Kocabıyık (Hendek)

4-Beyza Hamukçu (Kobaş)

Sarı Kuşak Bayan 9.Grup

1-Gamze Kaşıkçı (Kartepe)

2-Ayşe Ece Yavaş (Geyve)

3-Melisa Taze (Hendek)

4-Sena Tosun (Hendek)

Sarı Kuşak Bayan 10.Grup

1-Sılanur Yazıcı (Kartepe)

2-Beyzanur Kızılca (Geyve)

3-Minel Zehra Sak (Kobaş)

4-Erva Duman (Serdivan)

Sarı Kuşak Bayan 11.Grup

1-İlvan Aydın (Yeşilyurt)

2-Esra Kartal (Hendek)

3-Ebrar Seymen (Arifiye)

4-Şeyda Orgun (Hendek)       

Sarı Kuşak Bayan 12.Grup

1-Esin Tiryaki (Ferizli)

2-Kumsal Güngör (Kartepe)

3-Rümeysa Altıgöller (Arifiye)       

4-Şule Miray Korkaz (Hendek)

Sarı Kuşak Bayan 13.Grup

1-Minel Kaşkaş (Ferizli)        

2-Bilge Ceren Eryiğit (Serdivan)

3-Ayşe Altay (Kobaş)

4-Emine Buse Cani (Kobaş)

Sarı Kuşak Bayan 14.Grup

1-Elif Kılıçarslan (Düzce)

2-Fatma Zehra Yaman (Düzce)

3-Zeynep Nurbanu Üçay (Yenikent)

4-Ayşe Beril Kafkaş (Düzce)

Turuncu Kuşak Bayan 1.Grup

1-Ayşenur Aleyna Kayıkçı (Karasu)

2-Büşra Alemdar (Karasu)

3-Ayşegül Şahin (Karasu)

4-Işıl Baş (Serdivan)

Turuncu Kuşak Bayan 2.Grup

1-Merve Miraç Keleş (Geyve)

2-Elanur Çağlar (Karasu)

3-Meltem Baş (Serdivan)

4-Buket Ecmer Bekar (Karasu)       

Turuncu Kuşak Bayan 3.Grup

1-Elif Akkuş (Geyve)

2-Öznur Acar (Karasu)

3-Rüya Yılmaz (Karasu)

4-Ravzanur Manav (Karasu)

Turuncu Kuşak Bayan 4.Grup

1-Melisa Öztopaloğlu (Karasu)       

2-Zeynep Arabacı (Kobaş)

3-Aslı Eryiğit (Serdivan)       

4-Ceren Uygun (Karasu)

Turuncu Kuşak Bayan 5.Grup

1-Sümeyye Gezmiş (Hendek)

2-Şeyma Berra Cantürk (Kobaş)

3-Ceren Çıtakoğlu (Kobaş)

4-Esra Betül Özen (Kobaş)

Yeşil Mavi Kuşak Bayan 1.Grup

1-İnci Varoğlu (Hendek)        

2-Sudenur Abuşka (Gençlikspor)

3-Sevdenur Kurt (Akyazı)

4-Nisanur Sarıbıyık (Erenler)

Yeşil mavi kuşak bayan 2 grup

1-Şeyma Yiğit (Pamukova)

2-Sude Melek Yaman (Kobaş)        

3-Ebrar Çakır (Yenikent)      

4-Tuana Parlar (Bekirpaşa)

Yeşil Mavi Kuşak Bayan 3.Grup

1-Büşra Çetin (Geyve) 

2-Ada Girgin (Yeşilyurt)       

3-İrem Çalgın (Kobaş)

4-İrem Güzel (Geyve)

Yeşil Mavi Kuşak Bayan 4.Grup

1-Enise Özdemir (Akyazı)

2-Meryem İlkin (Serdivan)

3-Tuçe Baştan (Hendek)        

4-Sedanur Arslanoğlu (Hendek)

Yeşil Mavi Kuşak Bayan 5.Grup

1-Şevval Yiğit (Pamukova)

2-İpek Ece Eryılmaz (Hendek)        

3-Çisem Odabaşı (Yenikent)

4-Sıla Topçuoğlu (Geyve)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 1.Grup

1-Berra Yolcuoğlu (Akyazı)

2-Sukeyna Yolcu (Akyazı)

3-Kübra Kayıkçı (Geyve)

4-Yarennaz Şen (Söğütlü)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 2.Grup

1-Miray Keleş (Geyve)

2-Saliha Yarımbaş (Akyazı)

3-Gülsena Şen (Söğütlü)        

4-Zeynep Sude Yıldız (Kobaş)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 3.Grup

1-Feyza Gaze Çelikçi (Gençlik)

2-Sena Coşkun (Akyazı)       

3-Nergis Köseoğlu (Gençlik) 

4-Rabia Solak (Pamukova)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 4.Grup

1-İkra Kavak (Hendek)

2-Büşra Can (Pamukova)

3-Necla Bilge Özkan (Pamukova)

4-Burçin Nisa Can (Pamukova)      

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 5.Grup

1-Sudenaz Arslan (Hendek)

2-Nursena Tokacı (Hendek)

3-İrem Tuna (Yenikent)

4-Melike Karacan (Geyve)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 6.Grup

1-Elifnur Genç (Hendek)       

2-Rümesa Kolip (Söğütlü)

3-Nidanur Tümen (Erenler)

4-Reyhan Gül (Hendek)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 7.Grup

1-Zeynep Birinci (Akyazı)

2-Gizem Altun (Hendek)       

3-Begüm Tunçalın (Söğütlü)

4-Tuğçe Uyarım (Söğütlü)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 8.Grup

1-Beyza Yılgın (Yenikent)

2-Ecrin yüce (Gençlik)

3-Mervenur Yıldız (Akyazı)

4-Semanur Akçabelen (Arifiye)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 9.Grup

1-Serengül Adanır (Hendek)

2-Tuğba Olaş (Yeşilyurt)       

3-Gülfer Güvendi (Akyazı)

4-Tuğba Özmen (Serdivan)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 10.Grup

1-Serengül Adanır (Hendek)

2-Tuğba Olaş (Yeşilyurt)       

3-Gülfer Güvendi (Akyazı)

4-Tuğba Özmen (Serdivan)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 11.Grup

1-Zeynep İrem Atlı (Sak.B.Şehir B.)        

2-Pınar Çavdar (Hendek)      

3-İclal Köse (Yeşilyurt)

4-Zehra Ağırman (Arifiye)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 12.Grup

1-Elif Diri (Sak.Büyükşehir B.G.)

2-İremnur Şahin (Hendek)

3-Zümra Rezzan

4-Sude Sinay Korkmaz

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 13.Grup

1-Merve Safa (Hendek)

2-Tuğba Kavak (Hendek)

3-Betül Tetik (Pamukova)

4-Mine Meriç (Hendek)

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 14.Grup

1-Zeynep Tutku Tunç (Geyve)

2-Funda Nisa Çelikçi (Gençlik)       

3-Elif Nazlı Kaplan

4-Hayrunnisa Uzun (Yenikent)       

Kahverengi Siyah Kuşak Bayan 15.Grup

1-Büşra Demir (Sak.B.Şehir B.)

2-Beyza Keleş (Sapanca)       

3-Sude Tekeoğlu (Atılgan=

 

ERKEKLER

Sarı Kuşak Erkek 1.Grup

1-Berat Kalkan (Yeşilyurt)

2-Umut Göktaş (Kobaş)        

3-Elyasa Bayraklı (Hendek)

4-Mehmet Tuğra Perçin (Yeşilyurt)

Sarı Kuşak Erkek 2.Grup

1-Resul Haktan Safitürk

2-Ömer Bik (Hendek)

3-Yusuf Efe Genç (Pamukova)       

4-İsmail Özerkten

Sarı Kuşak Erkek 3.Grup

1-Ömer Uras (Hendek) 

2-Batuhan Böler (Kartepe)

3-Kulahan Efe Damar

4-Kerem Aksoy (Kobaş)       

Sarı Kuşak Erkek 4.Grup

1-Kazım Nuran (Kobaş)        

2-Eren Bulutüstün (Kobaş)

3-Mustafa Akın (Geyve)

4-Caner Kerem Akbulut (Hendek)

Sarı Kuşak Erkek 5.Grup

1-Efe Dere (Hendek)

2-M.Talha Bostan (Kartepe)

3-Ömer Efe Turuncu (Kartepe)       

4-Ali Uygar (Hendek)

Sarı Kuşak Erkek 6.Grup

1-Caner Atış (Hendek)

2-Yusuf Arda Dere (Hendek)

3-Yusuf Dilek (Kartepe)

4-Yusuf Çimen (Arifiye)        

Sarı Kuşak Erkek 7.Grup

1-Bedirhan Gökyar (Kartepe)

2-Salim Can (Geyve)

3-Onur Alp Orgun (Hendek)

4-Sadık Yusuf Çit (Hendek)

Sarı Kuşak Erkek 8.Grup

1-Mehmet Samet Uysal (Pamukova)

2-Ensar Çakır (Yenikent)

3-Efe Baki Karahan (Kartepe)

4-Yusuf Emre Akgün (Kartepe)

Sarı Kuşak Erkek 9.Grup

1-Kayra Bahadıroğlu (Hendek)       

2-Talha Çolak (Kartepe)       

3-Alp Kaan Elbüz (Kobaş)

4-Melih Aksoy (Kobaş)

Sarı Kuşak Erkek 10.Grup

1-Said Kağan Kuru (Hendek)

2-Talha Uzun (Kartepe)

3-Muhammed Gümüşoğlu (Düzce)

4-Bedirhan Şentürk (Düzce)

Sarı Kuşak Erkek 11.Grup

1-Furkan Efe Özkan (Atılgan)

2-Bahadır Oğuz (Pamukova)

3-İhsan Mert Çelik (Kartepe)

4- Ahmet Bekir Tuğra (Kartepe)

Sarı Kuşak Erkek 12.Grup

1-Egemen Akyol (Kartepe)

2-Serhat Ege Aktuş (Akyazı)

3-Abdullah Sofu (Hendek)

4-Baran Demir (Kartepe)      

Sarı Kuşak Erkek 13.Grup

1-Eralp Er (Pamukova)

2-Hasan Sezai Demir (Kartepe)      

3-Oğuzhan Yurt (Geyve)       

4-Murteza Dilek (Kartepe)

Sarı Kuşak Erkek 14.Grup

1-Doğukan Şamur (Ferizli)

2-Onurhan Şahin (Pamukova)

3-Yağız Kayra Akın (Geyve)

4-Emirhan Kol (Yeşilyurt)

Sarı Kuşak Erkek 15.Grup

1-Furkan Atal (Geyve)

2-Nurullah Tekin (Hendek)

3-Ahmet Can Tutmaz (Akyazı)       

4- Mehmet Üçay (Yenikent)

Sarı Kuşak Erkek 16.Grup

1-Abdurrahman Başar (Yeşilyurt)

2-Candua Okul (Kartepe)

3-Zeki Efe Çarktan (Arifiye)

4-Talha Yıldırım (Kartepe)

Sarı Kuşak Erkek 17.Grup

1-Mehmet Can Çilingiroğlu (Kobaş)

2-Ahmet Emin Avcı (Kartepe)

3-Özgür Enes Akburak (Kartepe)

4-Muhammet Ali Ataş (Pamukova)

Sarı Kuşak Erkek 18.Grup

1-Ömer Faruk Hira (Ferizli)

2-Talha Akdemir (Kobaş)

3-Bilal Başar (Hendek)

4-Abdulbaki Özen (Kobaş)

Sarı Kuşak Erkek 19.Grup

1-Furkan Balıkçı (İstanbul)

2-Görkem Önal (Kobaş)        

Turuncu Kuşak Erkek 1.Grup

1-Kaan Talha Küçük (Karasu)        

2-Abdulsamet Sezgin (Hendek)

3-Emir İlkin (Yenikent)

4-Yunus Alemdar (Karasu)

Turuncu Kuşak Erkek 2.Grup

1-Ahmet Eren Adıgüzel (Erenler)

2-Esat Kuşçu (Genç. Merk.)

3-Umut Nevzat Ural (Karasu)

4-Efe Berkay Çiçek (Karasu)

Turuncu Kuşak Erkek 3.Grup

1-Hamza Yavuz Adıgüzel (Erenler)

2-Kerim Kaan Acar (Karasu)

3-Arif Talha Genç (Karasu)

4-Yahya Kemal Uzun (Karasu)      

Turuncu Kuşak Erkek 4.Grup

1-Mehmet Anıl Tunç (Kobaş)

2-Hasan Demirel (Karasu)

3-Alperen Uygun (Karasu)

4-Ömer Çimen (Arifiye)

Turuncu Kuşak Erkek 5.Grup

1-Yezid Ali Hiraz (Akyazı)

2-Şenol Taş (Arifiye)

3-Hasan Semih Ayhan (Karasu)

4-Bilge Kaan Erdil (Karasu)

Turuncu Kuşak Erkek 6.Grup

1-Kadircan Güven (Yeşilyurt)        

2-Okan Sezgin (Yeşilyurt)

3-Batuhan Şentürk (Karasu)

4-Y.Emre Kayıkçı (Karasu)

Turuncu Kuşak Erkek 7.Grup

1-Yusuf Güngör (Arifiye)

2-Mehmet Ali Kılıçarslan (Kobaş)

3-Gökdeniz Usta Ömer (Karasu)

4-Kaan Aşık (Karasu)

Turuncu Kuşak Erkek 8.Grup

1-Eray Akkuş (Geyve)

2-Emiran Tuncer (Geyve)

3-Burak Çiçek (Karasu)

4-Abdulrezzak Azizi (Karasu)

Turuncu Kuşak Erkek 9.Grup

1-Kayra Bahadıroğlu (Hendek)       

2-Talha Çolak (Kartepe)       

3-Alp Kağan Elbüz (Kobaş)

4-Melih Aksoy (Kobaş)

Yeşil Mavi Kuşak Erkek 1.Grup

1-Deha Deniz (Pamukova)

2-Eyüp Üzer (Geyve)

3-Batuhan Ercan (Erenler)

4-Ufuk Kiraz (Erenler)

Yeşil Mavi Kuşak Erkek 2.Grup

1-Nebi Celal Safitürk (Arifiye)        

2-Efe Kaş (Hendek)

3-Özcan Parlar

4-Ercan Çakır (Yeşilyurt)

Yeşil Mavi Kuşak Erkek 3.Grup

1-Yunus Emre İne (Geyve)

2-Yiğit Kayalar (Hendek)

3-Ebubekir Yıldız (Erenler)

4-Mehmet Emin Karakoş (Erenler)

Yeşil Mavi Kuşak Erkek 4.Grup

 

1-Salih Kopal (Akyazı)

2-Melih Avcı (Geyve)

3-Ömer Faruk Sezgin (Yeşilyurt)

Yeşil Mavi Kuşak Erkek 5.Grup

1-Mehmet Niyazi Kolat (Geyve)

2-Ahmet Çakır (Pamukova)

3-Yiğit Eren Kaba (Hendek)

4-Sefa Acun (Kobaş)

Yeşil Mavi Kuşak Erkek 6.Grup

1-Umutcan Şişman (Kobaş)

2-Tahal Altay (Kobaş)

3-Mahmut Hikmet (Akyazı)

4-Oğuzhan Karaday (Geyve)

Üst Kuşak Erkek 1.Grup

1-Fadıl Küçük (Kobaş)

2-M.Faruk Küçük (Kobaş)

3-Barkın Gönüllü (Söğütlü)

4-Alper Furkan Özkan (Pamukova)

Üst Kuşak Erkek 2.Grup

1-Berat Uygun (Geyve)

2-Sefa Gür (Yeşilyurt)

3-Selim Tekten (Hendek)

4-Ahmet Alperen Kul (Sak. Gnç.)

Üst Kuşak Erkek 3.Grup

1-İlker Eren Özel (Hendek)

2-Mücahit Duman (Pamukova)      

3-Metehan Ayözen (Geyve)

4-Mürsel Sefa İzmir (Pamukova)

Üst Kuşak Erkek 4.Grup

1-Talha Mert Tosun (Hendek)

2-Mehmet Diyarlı (Hendek)

3-M.Enes Kurt (Akyazı)        

4-Bedirhan Öksüz (Düzce)

Üst Kuşak Erkek 5.Grup

1-Arda Berkay Dandan (Hendek)

2-Melih Türel (Kobaş)

3-Emin Mutlu (Düzce)

4-Muhammet Arslan (Sakarya)      

Üst Kuşak Erkek 6.Grup

1-Mehmet Efe Kayacık (Hendek)

2-Abdullah Yıldız (Hendek)

3-Yusuf Hüseyin Kolip (Söğütlü)

4-Kubilay Şenkutlu (Arifiye)

Üst Kuşak Erkek 7.Grup

1-Batuhan Şahin (Hendek)

2-M.Hasan Çavdar (Hendek)

3-Emirhan Uygun (Geyve)

4-M.Enes Kaya  (Pamukova)

Üst Kuşak Erkek 8.Grup

1-Erdem Aşar (Akyazı)

2-Hasan Efe Aktaş (Akyazı)

3-Yusuf Kağan İnce (Geyve)

4-Esat Püsküllü (Yeşilyurt)

Üst Kuşak Erkek 9.Grup

1-İrfan Recep Gökova (Hendek)

2-Kerem Çakıroğlu (Hendek)

3-Samet Dönmez (Pamukova)

Üst Kuşak Erkek 10.Grup

1-Yusuf Aykın (Hendek)       

2-Yusuf Eren Temizel (Hendek)

3-Oğuzhan Çakmak (Kobaş)

4-Talha Berkan Koca (Kobaş)

Üst Kuşak Erkek 11.Grup

1-Burakcan Öztürk (Akyazı)

2-Yusuf Zeren (Hendek)

3-Murat Kenan Özen (Akyazı)

4-Çetin Furkan Türk (Kobaş)

Üst Kuşak Erkek 12.Grup

1-Ömer Faruk Akın (Hendek)

2-Halil İbrahim Ekinci (Akyazı)

3-Emre Coşkun (Akyazı)       

4-Alpaslan Çetin (Kobaş)

Üst Kuşak Erkek 13.Grup

1-Hasan Celal Yıldırım (İstanbul)

2-Barışhan Keleş (Sak.Gnç.)

3-Mustafa Yağızhan Ödemiş (Hendek)

4-Batuhan Halil Ertaş (Hendek)

Üst Kuşak Erkek 14.Grup

1-Alper Yazıcı (Hendek)        

2-Taha Mert Şentürk (Düzce)

3-Cemal Ümit Acet (Hendek)

4-Taha Tümen (Erenler)

Üst Kuşak Erkek 15.Grup

1-Onur Açıkgöz (Sak.B.Şehir B.)

2-İsmail Furkan Özkan (Düzce)

3-Umut Demirci (Pamukova)

4-Umut Cebeci (Hendek)

Üst Kuşak Erkek 16.Grup

1-M.Bilal Sapanca (Pamukova)      

2-Yusuf Hakkı Bıyıkoğlu (Sak.B.Şehir B.)

3-Berkay Can (Hendek)

4-Semih Şavklı (Genç. Hzm.)

Üst Kuşak Erkek 17.Grup

1-M.Emin Güntekin (Sak.B.Şehir B.)

2-Abdülkerim Balıkçıoğlu (Sak.B.Şehir B.)       

3-Emre Kaşık (Pamukova)

4-Talha Seçim (Yeşilyurt)

Üst Kuşak Erkek 18.Grup

1-İ.Hakkı Balıkçıoğlu (Sak.B.Şehir B.)

2-Samet Sezgin (Pamukova)