http://gmh.com.tr/2019/10/30/grup-merkez-hasar-sakarya-bolge-mudurlugu/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
06:12
Öğle
12:48
İkindi
15:23
Akşam
17:47
Yatsı
19:09
http://sakaryaradyomega.com/

Kenan Sofuoğlu tepki çeken o paylaşımları kaldırdı

Milletvekili seçildiği günden bu yana gerek lüks otomobili, gerekse yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, İnstagram hesabından sanatçıları eleştirdiği ve son olarak 'vergisiz araç' iddialarına yanıt verdiği tüm paylaşımları kaldırdı.

Haberler/GÜNCEL
15.05.2019
Haberi Yazdır
Kenan Sofuoğlu tepki çeken o paylaşımları kaldırdı

ADATAVIR
Sürekli yaptığı paylaşımlarla Türkiye'nin gündemine oturan ve son olarak CHP'li Ekrem İmamoğlu'na  #HerŞeyÇokGüzelOlacak etiketiyle destek veren sanatçıların fotoğrafını paylaşarak "Erdoğan sayesinde milyonersiniz. Yazıklar olsun, yediği kabı pisleyen nankörlersiniz" ifadelerini kullanarak ağır sözler sarf eden AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, sanatçıları hedef gösteren bu paylaşımıyla sosyal medyada gündem konusu haline gelmişti.

Son olarak yine sosyal medya üzerinden Sofuoğlu'nu eleştiri yağmuruna tutan sosyal medya kullanıcıları, Sofuoğlu'nun plakası M harfi ile başlayan lüks marka aracını tekrar gündeme getirerek "Vergi ödememek için lüks aracı eşinin üzerine aldı" yorumunda bulunması üzerine Sofuoğlu bu eleştirilere sosyal medya hesabından "Hakkı ve imkanı olan herkes alabilir. Bana özel bir hak değil bu." cevabını vermişti.

TEPKİ ÇEKEN O PAYLAŞIMLARI KALDIRDI
Bu konular üzerinde İnstagram hesabına gelen yorumlarda ve diğer sosyal mecralarda eleştiri yağmuruna tutulan AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, İnstagram hesabından yaptığı o paylaşımlarını kaldırdı. Sofuoğlu'nun İnstagram hesabında şuan sadece 24 gönderi bulunuyor.

TEPKİ TERS TEPTİ
Sofuoğlu'nun tepki çeken o paylaşımları kaldırması üzerine sosyal medya kullanıcıları "Niye arşivledin paylaşımları, tepki ters mi tepti?" yorumunda bulundu.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın