Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 15° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:16
İkindi
15:46
Akşam
18:08
Yatsı
19:32
BORSA 115147 % -1,46
DOLAR 3,81 % 0,93
EURO 4,66 % 0,73
ALTIN 163 % 0,49
http://www.adatavir.com/sakarya-nin-artik-cigercisi-var.html

Kılıçdaroğlu: Adil Öksüz öldürülebilir!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adil Öksüz hakkındaki korunuyor iddialarını yinelerken bu kez de öldürülebileceğini söyledi

Haberler/KULİS
01.10.2016
Haberi Yazdır
Kılıçdaroğlu: Adil Öksüz öldürülebilir!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adil Öksüz hakkındaki 'korunuyor' iddialarını yinelerken bu kez de öldürülebileceğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Adil Öksüz ile ilgili elinde bilgiler olduğunu, korunuyor olabileceğini söylemişti.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi ise Kılıçdaroğlu'nun 'MİT'i işaret ettiğini belirterek, yaptığı araştırma sonucu Öksüz'ün MİT ile bağlantısının olmadığını yazmıştı.

ADİL ÖKSÜZ ÖLDÜRÜLEBİLİR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, dün CNN Türk'te katıldığı bir programda iddialarını yinelerken bu kez de Öksüz'ün öldürülebileceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

"(Adil Öksüz) Bir duyum, ayrıntı vermek istemem. Yakalanıyor, içeridekilere ters kelepçe takılıyor, ona takılmıyor. Üç tutanak var, GPS aleti var. Biri korumasa böyle olmaz. Arkasında güçlü bir örgüt var, yerli yabancı fark etmez. En büyük endişem de öldürülme ihtimali var. Darbe planlayıcısı konumunda bu kişi. Aletle ilgili bilgiler var ama açıklama şansı yok, veri yok çünkü. Bu aletleri kim getiriyor Türkiye’ye buna bakmak lazım."

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın