Sakaryasporda sular ısınıyor! Kulis Haberleri

Sakaryasporda sular ısınıyor!

1

ADATAVIR Kemerspor karşısında alınan 4-0 mağlubiyet, Sakaryaspor camiasında bomba etkisi yaptı

ADATAVIR

Kemerspor karşısında alınan 4-0 mağlubiyet, Sakaryaspor camiasında bomba etkisi yaptı. Kamuoyunda herkesin büyük tepkisine neden olan bu farklı mağlubiyet sonrası gözler Sakaryaspor kulübüne çevrildi.

TOÇOĞLU'NUN TEPKİSİ BÜYÜK

İki sezondur Sakaryaspor'a her türlü desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun, alınan farklı mağlubiyete çok sert tepki gösterdiği ve maçın ardından kimseyi aramadığı öğrenildi. Toçoğlu'nun yakın çevresine "Bugüne kadar ne dedilerse tamam deyip, destek olduk. Ama bu başarısızlık kabul edilemez" dediği iddia edildi.

TEPKİLERİN ODAĞINDA O İSİM VAR!

Tepkilerin odağındaki isim Selahattin Aydın ise Cuma günü basın toplantısı gerçekleştirerek. Aydın'ın basın toplantısında ciddi bir öz eleştiride bulunması bekleniyor. Şampiyonluk iddiasında olan bir takımın kendi altındaki rakibine 4-0 gibi çok farklı bir skorla yenilmesine tepki gösteren Selahattin Aydın'ın faturayı kimse keseceği merak ediliyor.

SULTANBEYLİ MAÇI ÇOK KRİTİK

28 Şubat pazar günü Sakarya Atatürk Stadyumunda Sultanbeyli'yi ağırlayacak olan temsilcimiz Sakaryaspor'da, teknik direktör Yavuz İncedal'ın kadroda revizyon yapması bekleniyor. Performansı düşük bazı isimlerin yerine ilk 11'de farklı isimlere yer vermesi beklenen İncedal'ın Sultanbeyli karşısında kaybedilecek 1 puana dahi tahammülü yok.