http://www.sakaryabarosu.org.tr/haber/1313/hasar-danismanlik-sirketlerine-neden-gidilmemeli.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
12:56
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:03
http://sakaryaradyomega.com/

Tever: Bin yataklı hastanenin yeri konusunda belirsizlik yok

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, bin yataklı hastanenin yeri konusunda belirsizlik olmadığını söyleyerek, "Tüm kamuoyuna duyurulmuş bir konuyu sanki bir belirsizlik varmış gibi lanse etmeye çalışmak ayıptır ve utanılası bir durumdur." dedi.

Haberler/GÜNCEL
22.07.2019
Haberi Yazdır
Tever: Bin yataklı hastanenin yeri konusunda belirsizlik yok

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, bin yataklı hastanenin yeriyle ilgili açıklama yaptı. Bin yataklı hastanenin yeri konusunda belirsizlik olmadığını söyleyen Tever, "Tüm kamuoyuna duyurulmuş bir konuyu sanki bir belirsizlik varmış gibi lanse etmeye çalışmak ayıptır ve utanılası bir durumdur." dedi.

Bin yataklı hastane üzerine konuşan Tever, “Bin yataklı hastane için o dönem basına verdiğim demeçte tespit edilen yerin Alandüzü olduğunu söylemiştim. Hatta söz konusu yerin zemin etütleri yapılmış, orman arazisi olan yerler için gerekli izinler alınmıştı ve iş ihale dosyası hazırlama aşamasına gelmişti. Ayrıca ülkemizde bundan sonra yapılacak olan ilk bin yataklı hastane projesinin Sakarya’da olacağını da ifade etmiştik. Tüm bürokratik işlemlerin Alandüzü alanı üzerinden işlendiğini ısrarla vurgulasak da hala anlamayanları görüyoruz. Doğrusu bizler AK Parti ailesi olarak Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımızla tam bir koordinasyon ve uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hal böyleyken tüm kamuoyuna duyurulmuş bir konuyu sanki bir belirsizlik varmış gibi lanse etmeye çalışmak ayıptır ve utanılası bir durumdur. Muhalefetin çamur at izi kalsın türünden tezvirat yapması ve az da olsa utandığını söylemesi dışında bir samimiyeti yoktur” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın