http://www.adatavir.com/konut-almanin-tam-zamani-bu-firsat-kacmaz.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
04:20
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:56
Yatsı
21:26
BORSA 107015 % -0,36
DOLAR 4,07 % 0,17
EURO 4,93 % 0,15
ALTIN 172 % 0,02

Türk Milleti yeniden bedel ödüyor

ADATAVIR Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Levent Bülbül, ülkemizde yaşanan terör olaylarına yönelik yaptığı açıklamasında Hayal görmeye gerek yok

Haberler/SİYASET
15.12.2016
Haberi Yazdır
Türk Milleti yeniden bedel ödüyor

ADATAVIR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Levent Bülbül, ülkemizde yaşanan terör olaylarına yönelik yaptığı açıklamasında “Hayal görmeye gerek yok. Türk Milleti şuan ay yıldızlı bayrağımızın gönderde kalması için yeniden bedel ödüyor” dedi.

MHP İl Başkanı Levent Bülbül “Biz bu güne nasıl geldik kimler tarafından getirildik o ayrı bir mevzu. Bize bu acıları yaşamamıza sebep olan içerde ve dışarıda ne kadar odak ve mihrak kim varsa onlarla hesaplaşmayı da Ülkücü Harekete nasip etsin diye dua ediyoruz. Hayal görmeye gerek yok. Türk Milleti şuan ay yıldızlı bayrağımızın gönderde kalması için yeniden bedel ödüyor. Bu gün içimiz yanarak sıkılarak üzülerek yine bu memleketin yanındayız yine bu memleket için fedakarlık yaparız. Ama bu memleketi tüm uyarılarımız ve ikazlarımıza rağmen bu hale getirenler biz ne yaptık sorusunu layığı ile kendilerine sormuyor. Memleket yangın yeri biz bu yangını söndürmemiz lazım. Ülkücüler kalkıp yediği kabı pisleten insanlardan ve yapılardan hiçbir zaman olmadı. Biz her zaman sıkıntıya düştük, kan kustuk kızılcık şerbeti içtik dedik. Devlet, Millet ve Memleket için büyük kesimler tarafından anlaşılmasa da layığı ile desteklenmesek te biz bu fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Millet bizi alkışlasın diye değil Allah rızası için Milletin geleceği için yapıyoruz. Bu sözler hamasiyet gelebilir ama Milliyetçi Hareketin tarihine baktığınızda bu sözlerin hammasiyetten ibret olmadığını göreceksiniz. Milliyetçi Hareketin uyguladı siyaset ve ortaya koyduğu tavır dikkatle takip edilmelidir” dedi.


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın