Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 34° Adapazarı
Sabah
03:29
Öğle
13:08
İkindi
17:07
Akşam
20:40
Yatsı
22:28

Zeki Toçoğlu 'günler nasıl geçiyor' diye soranlara yanıt verdi

Eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, görevin ardından kendisine sorulan 'günler nasıl geçiyor' sorusuna "Bu konuda cevabım çok net: okuyarak." cevabını verdi.

Haberler/GÜNCEL
15.05.2019
Haberi Yazdır
Zeki Toçoğlu 'günler nasıl geçiyor' diye soranlara yanıt verdi

31 Mart yerel seçimlerinde 10 yıldır yürüttüğü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini Ekrem Yüce'ye devreden Zeki Toçoğlu, belediye başkanlığı görevinin ardından kendisine yöneltilen 'günler nasıl geçiyor' sorusuna Twitter hesabından yanıt verdi.

GÜNLERİM OKUYARAK GEÇİYOR
31 Mart'ta görevi bıraktıktan sonra günlerinin okuyarak geçtiğini belirten Zeki Toçoğlu, "Bazı dostlarımız Belediye Başkanlığı görevinin ardından günler nasıl geçiyor diye soruyor. Bu konuda cevabım çok net: okuyarak. Çok şükür 31 Mart tarihinden bu yana okumalarımı arttırdım. Daha çok okuyorum" yanıtını verdi.

TAKİPÇİLERİNE KİTAP TAVSİYESİ
Takipçilerine kitap tavsiyesinde de bulunan Toçoğlu, Ramazan ayı dolayısıyla Martin Lings'in yazdığı Hz. Muhammed'in Hayatı kitabını önerirken, tercihini edebiyattan yana yapmak isteyenler için ise Mustafa Kutlu'nun Ya Tahammül Ya Sefer kitabını tavsiye etti.

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın