https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

Akyazılı muhtar çevreyi kirletenlere isyan etti

Akyazı ilçesi Güzlek Mahallesi'nde yol kenarına atılan içki şişeleri vatandaşları çileden çıkartırken, mahallenin muhtarı Selim Akyazıcı, bu duruma sosyal medya hesabından isyan etti.

Haberler/GÜNCEL
24.04.2019
Haberi Yazdır
Akyazılı muhtar çevreyi kirletenlere isyan etti

ADATAVIR
Akyazı ilçesi Güzlek Mahallesi yolu üzerine kimliği belirsiz kişilerce atılan çöpler tepkilere neden oldu. Çevreyi kirletenlere karşı mücadele başlatan Akyazı Güzlek Mahallesi muhtarı Selim Akyazıcı, bu duruma sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla isyan etti.

HER ŞEYİN BİR ADABI VAR
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşlardan destek isteyen Akyazıcı, "Her şeyin bir adabı var. Biz bu yolları yaptık ki vatandaş rahat ulaşım yapsın diye. Kendini bilmezler bu yolda içip çöplerini şişelerini yola atsın vatandaşı rahatsız etsin diye yapmadık. Bundan sonra güzlek halkı ve muhtarlık olarak ne gerekiyorsa onu yapmak boynumuzun borcu oldu." diye konuştu. 

DURAN ARACI GÖRDÜĞÜNÜZDE JANDARMAYI ARAYIN
Ailelerin artık bu yoldan geçemez olduğunu söyleyen Akyazıcı, "Bu yol kenarlarında kim olursa olsun bu tür davranışları yapanlar hakkında konunun verdiği yetkiyi kullanacağız. Güzlek yolunda bu tür işlere kesinlikle dur diyeceğiz. Bu böyle bilinsin. Kimsede yok ben yabancı değilim falan demesine gerek yok, aileler bu yoldan geçemez oldu. Herkes kendine çeki düzen versin. Bu yol bir köyün ana yoludur, içki yolu değil. Duyan duymayana aktarsın. Yeter artık." diyerek Güzlek Mahallesi üzerindeki yolda duran araçları gören herkesin 156 Jandarma'yı aramasını istedi.

Önerilen Haberler


Yorumlar 1
Meral 26.04.2019 01:10:41
Bunları yapan insanlara insan bile denmemeli artık artık yazık çok yazık