Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:29
Öğle
12:52
İkindi
16:05
Akşam
18:40
Yatsı
19:59
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Ayhan Sefer Üstün yeni partinin kurucu üye listesinde

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın başında olacağı konuşulan yeni kurulacak partinin kurucu üyelerinde Ayhan Sefer Üstün'ün ismi geçiyor. Kulislere yansıyan bilgiye göre, Üstün'ün yeni siyasi oluşumda partinin kurucu üyeleri arasında yer alacağı kesinleşti.

Haberler/KULİS
26.04.2019
Haberi Yazdır
Ayhan Sefer Üstün yeni partinin kurucu üye listesinde

ADATAVIR
Ahmet Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen Sakarya'dan 4 dönem milletvekilliği yapan Ayhan Sefer Üstün'ün adı uzun süredir Davutoğlu'nun yeni siyasi hareketinde olacağı konuşuluyordu. Kulislerden yansıyan bilgilere göre, yeni oluşumda yer almasına kesin gözüyle bakılan Üstün'ün, adı belli olmasa da partinin kurucu üyelerinde yer alacağı kesinleşti.

Kulislerdeki bilgilere göre, yeni kurulacak partinin kurucu üyelerinin başında Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan var. Diğer kurucu üyelerin ise Feramez Üstün, Abdullah Başçı, Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ, Mikail Aslan olduğu konuşuluyor.

Sosyal medya hesabından da sürekli AK Parti'ye mesaj göndermesi yapan Üstün'ün yanı sıra, Sakarya'da AK Parti'nin küskünlerinin de yeni oluşumda yer alacağı ifade ediliyor. Bu yeni siyasi oluşumda Sakarya'da kimlerden oluşacağı ise merakla bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Facebook hesabından yayınladığı '31 Mart seçim sonuçları ve içinde bulunduğumuz siyasi şartlara ilişkin tespit ve tavsiyeler' başlıklı yazısını paylaşan Ayhan Sefer Üstün, resmen yeni oluşumda yer alacağının sinyalini vermişti.

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın