https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

Bakan Selçuk istihdam fuarı için geliyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Demokrasi Meydanında 3 gün süreyle yapılacak olan istihdam fuarının açılışı için yarın ilimize geliyor.

Haberler/GÜNCEL
24.04.2019
Haberi Yazdır
Bakan Selçuk istihdam fuarı için geliyor

ADATAVIR
Sakarya'da bu yıl 6'ncısı düzenlenecek olan 'Burası Sakarya Burada İş Var' ana temalı Sakarya Girişimcilik ve İstihdam Fuarı (SAGİF), 25-26-27 Nisan tarihlerinde Demokrasi Meydanında yapılacak. 

Sakarya Girişimcilik ve İstihdam Fuarı (SAGİF), bu yılda 100 firma, 20 STK ve 5 bin işçilik açık işgücü ilanıyla işverenler ile iş arayan ve öğrencileri buluşturacak. Geçen yıl 35 bin kişinin ziyaret ettiği istihdaö fuarını bu yılda çok sayıda kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 

Fuar etkinliği amacının, işverenlere ihtiyaç duydukları işgücünün temin edilmesi yanında üniversite, milli eğitim ve sanayi iş birliğine katkı, öğrencilere staj ve mezuniyet sonrası istihdam imkânları hakkında fırsatlar sunulması olarak açıklandı.

Fuarın açılışına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un da katılacağı öğrenildi. Saat 11.00'de Demokrasi Meydanında başlayacak olan ve Bakan Selçuk'un da katılacağı program şu şekilde:
AÇILIŞ PROGRAMI
Tarih:25 Nisan 2019 Perşembe 
Saat:11.00
Yer: Demokrasi (Kent) Meydanı

1.Açılış Töreni
2.Folklör Gösterileri
3.Protokol Konuşmaları
4.Milli İstihdam Seferberliğine En Çok İstihdam Desteği Sağlayan
Firmalara Teşekkür Belgesi ve Hediye Takdimi
5.Açılış ve Stantların Gezilmesi

 

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın