https://www.adatavir.com/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:25
Öğle
12:53
İkindi
16:08
Akşam
18:46
Yatsı
20:04

Bakkallar Odasından Başkan Işıksu’ya Ziyaret

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
09.08.2022
Haberi Yazdır
Bakkallar Odasından Başkan Işıksu’ya Ziyaret

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, Ada Hayat Projesi nedeniyle yıkılacak binasından geçici binaya taşınan Adapazarı Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya esnafa gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Adapazarı’nın kalbinde başlayan dönüşüm çalışmalarını olumlu buluyor ve destekliyoruz. Bu kapsamda işletilen Ada Hayat Projesi şehrimiz için tarihi bir fırsattır. Kentsel dönüşümde öncü olan belediyemize ve değerli başkanımıza teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Başkan Akdardağan, “Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile koordineli çalışmalarımız devam edecek. Bu vesile ile başkanımıza tevazusu, samimiyeti, ilgisi ve esnafımıza gösterdiği hassasiyeti için ayrıca teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’da, Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimine ziyareti için teşekkür ederek esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın