Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:43
Öğle
13:10
İkindi
17:07
Akşam
20:34
Yatsı
22:18
http://sakaryaradyomega.com/

Başkan Alemdar, Bahçelievler Mahallesine misafir oldu

Cuma namazı sonrası Bahçelievler Camii cemaatine ve bölge esnafına misafir olan Başkan Alemdar, sohbet ortamında kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.

Haberler/GÜNCEL
08.02.2019
Haberi Yazdır
Başkan Alemdar, Bahçelievler Mahallesine misafir oldu

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ile birlikte Cuma namazı sonrası Bahçelievler Camii cemaatine ve bölge esnafına misafir oldu.

Cami derneğinin çay ocağında vatandaşlarla birlikte çay içen Başkan Alemdar, sohbet ortamında kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.

Mahalle Meydanı Buluşma Noktası Oldu
Serdivan’da hayata geçirilen projelerin; ticari, sosyal ve ekonomik hayata doğrudan katkı sağladığını belirten Başkan Alemdar, bu kapsamda Bahçelievler Mahallesi’nde vatandaşların hizmetine sunulan 4 bin 274 m2’lik mahalle meydanının da sosyal hayata katkı sağladığını ve bölge sakinlerinin buluşma noktası haline geldiğini ifade etti.

4 mahalleyi kapsayan ve yapımına devam edilen 5,3 km’lik Çark Deresi Kenarı Dönüşüm Projesi’nin bir ayağının da Bahçelievler Mahallesi olduğunu hatırlatan Alemdar, “Gözbebeğimiz Çark Deresi boyunca yapılan tanzim projesi tamamlandığında, Bahçelievler Mahallesi yepyeni bir yüze kavuşmuş olacak. Hat boyunca gerçekleştireceğimiz aydınlatma sistemi sayesinde, vatandaşlarımıza günün her saati faydalanabileceği yürüyüş, spor ve çocuk oyun park alanları sunarken, mahalle sakinlerimize de konforlu bir yaşam alanı daha oluşturacağız.” dedi.

Başkan Yusuf Alemdar, sohbet sonrası AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ile birlikte bölge esnafını da gezerek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın