Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Başkan Özen’den, YKS'ye girecek öğrencilere başarı mesajı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde bir mesaj yayımladı ve tüm öğrencilere başarılar diledi.

Haberler/GÜNCEL
26.06.2020
Haberi Yazdır
Başkan Özen’den, YKS'ye girecek öğrencilere başarı mesajı

Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum

Başkan Özen, mesajında; “Sevgili gençler, 2020 mücadele ile geçiyor. Zorluklara millet olarak göğüs geriyoruz. Çok şükür başarımız ortada. Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları ve hafta sonu girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarılı olacaklarına inancım tamdır. Gençlerimizi hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Ancak, hiçbir şey gençlerimizin moral, motivasyon, ruh ve beden sağlığından önemli değildir. Gençlerimizin alacağı sonuç ne olursa olsun önlerinde uzun bir hayat olacaktır. Bu duygularla sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun “ dedi

Maske ve sosyal mesafe kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum

Başkan Özen, “Sizlerin moral ve motivasyonunuzu yüksek tutmanızı tavsiye ediyorum. Sizlerin başarısı bizleri daha çok sevindirecektir. İnşallah emeğinizin karşılığını alacaksınız” ifadelerini kullandı. Başkan Özen, sınav süresince gençlerin dikkatinin dağılmaması için hassas olmalarını isterken, “Cumartesi ve pazar günü sınava gireceklere ve refakatçilerine maske ve sosyal mesafe kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum” dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın