https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
04:26
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:53
Yatsı
21:21

BBP lideri Destici adayları tanıttı

Partisinin istişare toplantısı için Sakarya'ya gelen ve büyük bir coşkuyla karşılanan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 4 başkan adayını tanıttı.

Haberler/SİYASET
11.02.2019
Haberi Yazdır
BBP lideri Destici adayları tanıttı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Marmara Seçim Bölge Toplantısına katılmak üzere Sakarya'ya geldi. Hendek girişinde BBP Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu ve teşkilat tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezinde partililere seslendi.

GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
İstanbul'un Kartal ilçesinde bina çökmesine ilişkin değerlendirmelerde bulunan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Dünyanın farklı ülkelerinde 7 şiddetindeki bir depremde dahi binalar çökmezken, İstanbul'un göbeğinde bir bina durup dururken neden çöker? Demek ki orada bir yanlış uygulama, rant, fazla yapılmış kat var. Demek ki projesinden imarına, yapımına, denetimine kadar burada bir eksiklik, hata var." dedi.

İMAR BARIŞI ELEŞTİRİSİ
Binanın neden çöktüğünün araştırılması gerektiğini belirten Destici, "Dolayısıyla bu hatanın, noksanlığın sorumlusu olan herkesin başta aşağıya bunun hesabı vermesi, hukuk önüne çıkması gerekmektedir." diye konuştu. Destici, olayın üzerinin kapatılmaması ve Türkiye gündeminin dışına çıkarılmaması gerektiğini ifade ederek, 'İmar Barışı' düzenlemesine eleştirilerde bulundu.

Gündemi değerlendirdikten sonra partisinin adaylarını tanıtan Destici, adaylara güveninin tam olduğunu söyledi. Programda Mehmet İspiroğlu ve Turgut Babaoğlu'na yoğun ilgi gösterildi.

BBP ADAYLARI
Hendek adayı Turgut Babaoğlu, Karasu Belediye Başkanı ve adayı Mehmet İspiroğlu, Kaynarca adayı Mustafa Boğaz ve Karapürçek adayı Cavit Karslı BBP'nin adayları olarak tanıtıldı.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın