Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:29
Öğle
12:52
İkindi
16:05
Akşam
18:40
Yatsı
19:59
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Büyükşehir Belediyesi'nde yönetim kadrosu değişiyor!

31 Mart seçimlerinde rekor bir oy alarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce, beraber çalışacağı bürokratların isimlerini belirledi. Büyükşehir'deki tüm atamaların önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.

Haberler/KULİS
03.05.2019
Haberi Yazdır
Büyükşehir Belediyesi'nde yönetim kadrosu değişiyor!

31 Mart yerel seçimlerinde rekor oy alarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen ve göreve başlamasıyla birlikte yoğun mesai harcayan Başkan Yüce, daire başkanlıklarında değişiklik yaptı. 

HAFTAYA AÇIKLANACAK
Önümüzdeki 5 yıl yapacağı hizmet döneminde yeni ekiple yola çıkma kararı veren Başkan Yüce, daire başkanlıklarında büyük ölçüde değişikliğe gitti. Başkan Yüce, birlikte çalışacağı bürokratların isimlerini belirleyerek Ankara'daki Genel Merkez'e bildirdi. Bu isimlerin Ankara'da onaylandıktan sonra önümüzdeki hafta kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

ESKİ BAŞKANLAR BÜROKRAT OLABİLİR
Öte yandan kulislerde AK Parti'den yeniden aday gösterilmeyen, kazanamayan ve görev süresini doldurduktan sonra başkanlığı noktalayan Belediye Başkanları'nın Büyükşehir'de danışman veya bürokrat olarak atanması konuşulurken, gözler Yüce'nin Ankara'ya bildirdiği listeye çevrildi

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın