Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:29
Öğle
12:52
İkindi
16:05
Akşam
18:40
Yatsı
19:59
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Büyükşehir Genel Sekreter yardımcıları belli oldu

Başkan Yüce'nin görevi devralmasının ardından yönetim kadrosu şekillenmeye başladı. Kulislere düşen bilgilere göre, Genel Sekreter Yardımcısı görevine Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli ve Antalya Büyükşehir Belediye'sinden Bedrullah Erçin'in geleceği konuşuluyor.

Haberler/KULİS
07.05.2019
Haberi Yazdır
Büyükşehir Genel Sekreter yardımcıları belli oldu

31 Mart yerel seçimlerinde rekor oyla Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem Yüce, yeni yönetim kadrosunu kurmaya başladı. Başkan Yüce'nin görevi devralmasıyla birlikte yeni yönetim kadrosunda kimlerin olacağı merak ediliyor.

Kulislere düşen bilgilere göre, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Ziya Cevherli, Genel Sekreter Yardımcılığı görevine ve son olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Bedrullah Erçin'in Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirileceği konuşuluyor. Mevcut Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar'ın ise görevine devam edeceği belirtiliyor.

Öte yandan Büyükşehir Daire Başkanlıklarında değişime gidileceği beklenirken, kulislerde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan'ın yerine de Cumhurbaşkanlığı talimatıyla bir başka ismin getirilmesi konuşuluyor.

Ankara'daki Genel Merkez'e bildirilen bu isimlerin onaylandıktan sonra önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın