https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 27° Adapazarı
Sabah
03:34
Öğle
13:00
İkindi
16:58
Akşam
20:25
Yatsı
22:08
http://sakaryaradyomega.com/

CHP İyi Partili o isme Adapazarı'na aday mı yapıyor?

CHP, Adapazarı Belediye Başkan adaylığı için 24 Haziran seçimlerinde İyi Parti'den milletvekili aday adayı olan İsmail Kılıç'ı aday göstermeye hazırlanıyor.

Haberler/SİYASET
03.12.2018
Haberi Yazdır
CHP İyi Partili o isme Adapazarı'na aday mı yapıyor?

CHP'de 2019 yerel seçimleri için aday belirleme çalışmaları devam ediyor. Partinin Sakarya'da uyguladığı teamüle göre, ilçeler kendi adaylarını belirliyor ve adayın ismini İl Başkanlığına gönderiyor.   İl Başkanlığı da bu isimleri Genel Merkeze iletiyor. Şu ana dek 3 ilçeyi bu yöntemle belirleyen CHP, tüm ilçelerde aynı yöntemi izleyecek.

Bu kapsamda Adapazarı İlçe Örgütü de geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği toplantı ile aday göstermek istediği ismi belirledi.Cuma akşamı TV264'te yayınlanan Seçim 2019 programında gazeteci Hüseyin Cumalı'nın gündeme getirdiği isim ise 24 Haziran seçimlerinde İyi Parti'den Milletvekili aday adayı olan İsmail Kılıç... 

Kısa süre önce İyi Parti'den istifa eden Kılıç'ın adaylığını değerlendiren İlçe Yönetimi, bu isim üzerinde uzlaşıya vardı.

Eski bir İyi Partili ile Adapazarı'nda seçime gitmeye hazırlanan CHP'nin bu konuda tabanında nasıl bir tepki alacağı ise belli değil. 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın