Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
03:49
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:31
Yatsı
22:13
http://sakaryaradyomega.com/

Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlıklar tamam

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 13 Ocak Pazar günü Sakarya'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yapılan hazırlıkları yerinde inceledi.

Haberler/GÜNCEL
12.01.2019
Haberi Yazdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlıklar tamam

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 13 Ocak Pazar günü ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yapılan hazırlıkları yerinde denetledi. İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın helikopterinin ineceği pistte incelemelerde bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, güvenlik önlemleri ile ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimizdeki programları çerçevesinde konuşma yapacağı Sakarya Kapalı Spor Salonunun etrafını gezen Vali Ahmet Hamdi Nayir, salon içerisinde de incelemelerde bulundu.

Pazar günü ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade eden Vali Nayir, hem temel atma töreninin yapılacağı Karasu ilçesinde hem de programa katılacağı Serdivan ilçesinde tüm hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın