https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:34
Öğle
13:17
İkindi
15:58
Akşam
18:23
Yatsı
19:44

DEVA Partisi Pazarda Halkı Dinledi

DEVA Partisi yöneticileri Hendek Pazarında Genel Başkanları Ali Babacan’ın selamı ile halkın ve esnafın şikayet ve taleplerini dinledi, eylem planlarını anlattılar.

Haberler/GÜNCEL
30.11.2022
Haberi Yazdır
DEVA Partisi Pazarda Halkı Dinledi

DEVA PAZARDA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Deva Partisinin düzenlemiş olduğu “devapazarda” etkinliği kapsamında DEVA partililer tüm Türkiye genelinde partinin il ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte pazar yerlerini, esnafı, üreticiyi ve vatandaşları ziyaret ediyor. Sakarya il merkezinin yanısıra ilçelerini de dolaşan DEVA Partisi Teşkilat mensupları son olarak Hendek ilçesine çıkarma yaptı.

DEVA YÖNETİCİLERİ  İLÇE BAŞKANI EMRE TAŞKIN İLE SAHADAYDI

DEVA Partili yöneticiler, İlçe Teşkilat Binasını ziyaret ederek DEVA Partisi Hendek İlçe Başkanı Emre Taşkın ve Partililerle durum değerlendirmesi yaparken, Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışmaları Başkanı  Hayrunnisa Nur Gökçe Dursun Hendek’te olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Hendek Deva Partisi İlçe Teşkilatında Misafirlerini ağırlayan Başkan Emre Taşkın yapılan ziyarete teşekkür ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Gerçekleşen durum değerlendirmesi sonrası DEVA Partisi teşkilat yöneticileri, Hendek Ticaret Merkezinde kurulan Salı Pazarını ziyaret ettiler. Sakarya da farklı pazarlarda gerçekleştirdikleri etkinliği, DEVA yöneticileri bu kez de Hendek İlçe Başkanı  Emre Taşkın ile birlikte Hendek Ticaret Merkezinde Kurulan Pazar yerinde gerçekleştirdi.

GENEL BAŞKAN ALİ BABACAN’IN SELAMI İLE EYLEM PLANLARINI PAYLAŞTILAR

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamları ile Pazar esnafını ve vatandaşları selamlayan DEVA yöneticileri, DEVA partisinin  bugüne kadar yayımlanmış olan 16 eylem planı içinde yer alan ekonomi, tarım, sağlık konularına ait eylem planlarını ve DEVA Partisi broşürlerini de esnaf ve vatandaşlarla paylaştılar.

“SORUNLARI BİLİYORUZ. DEVA HAZIR. BİZ HAZIRIZ. BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”  

Pazaryeri ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Vatandaşlar, artan enflasyon ile alım güçlerinin düştüğünü, pazarda satışı yapılan ürünlerin fiyatlarına ardı ardına gelen zamlarla alış veriş yapmanın güçlüğünden, eskisi gibi pazar çantalarının dolmadığından yakınırken,  pazarcı esnafı da artan maliyetlerin ürünlere yansıdığını insanların artık daha çok yarımşar kilo ürün almaya yöneldiğini belirtti. Hendek Ticaret Merkezi içerisinde kurulan Salı pazarında vatandaş ve pazarcı esnafı ile bir araya gelen DEVA İlçe Başkanı Emre Taşkın ve Sakarya İl Kadın Çalışmaları Başkanı Hayrunnisa Nur Gökçe Dursun ve partililer ardından Hendek Cumhuriyet Meydanında  bulunan işyerlerini de ziyaret ettiler ve vatandaşların, esnafın serzenişlerini not aldılar. DEVA Partisi Hendek İlçe Başkanı Emre Taşkın; “Daha önce Genel Başkanımız ile ekonomide dış politikada güzel işlere imza atıldı. O zaman yaptık. Yine liyakatli kadrolarla başaracağız. Vatandaşlarımızın devası olacağız. Ülkemiz ve milletimizi ileriye taşıyacağız. Hep birlikte kalkınacağız. Ekonomide, tarımda, eğitim ve sağlıkta, vatandaşın, esnafın, sanayicinin, emeklinin, öğrencinin, evhanımının, engellinin, yoksulun devası biz olacağız. Sorunları biliyoruz. Eylem planlarımız hazır. DEVA Hazır! Biz hazırız!” dedi. 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın