https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

En özel sergiye en özel ilgi

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Okulu öğrencilerinin hazırladığı resim ve el sanatları ürünlerden oluşan serginin açılışına katıldı.

Haberler/YAŞAM
29.11.2018
Haberi Yazdır
En özel sergiye en özel ilgi

SATSO Fuayene Alanındaki serginin açılışına Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte, Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sergi alanında özel eğitimli çocuklar tarafından karşılanan ve onlarla yakından ilgilenen Vali Nayir, serginin açılışını yaptıktan sonra eserleri de inceledi.

Okulun Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı ile El Sanatları Teknolojileri alanında mesleki eğitim gören öğrencilerinin yapmış olduğu temrin çalışmalarını çok beğendiğini ifade eden Vali Nayir, öğretmen ve öğrencilerden eserler hakkında bilgiler aldı.

Özel eğitimli çocuklarımızın gelişimine ve topluma kazandırılmasına yardımcı olacak her türlü etkinliğe destek vereceklerini belirten Vali Nayir, çocuklarımızın kendi el emeklerinden oluşan sergide emeği geçenleri de kutladığını ifade etti.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın