Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
06:36
Öğle
12:59
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:04
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Faruk Kara: Erenler şehrin vitrini olacak

AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Ömer Faruk Kara, Erenler’i karış karış gezmeye devam ediyor.

Haberler/SİYASET
03.12.2018
Haberi Yazdır
Faruk Kara: Erenler şehrin vitrini olacak

Girmedik mahalle, girmedik sokak, girmedik ev bırakmayacağını söyleyen AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Kara; “Vatandaşlarımız ile birebir konuşuyorum. Onların sorunlarını dinliyor, yaşadıkları ilçede ne gibi hizmetler almak istediklerini soruyorum. Onların istediği, onların hayal ettiği bir Erenler için el el, gönül gönüle verip çalışacağız” dedi.

ŞEHRİN VETRİNİ OLACAK

Erenler sevdalısı olarak, büyüdüğü ilçenin daha yaşanabilir, daha modern olmasını istediğini belirten Kara, “Erenleri hep birlikte yeniden inşa edeceğiz. Erenler bu şehrin vitrini olacak. Yediden yetmişe herkese dokunan, hizmetlerin üretildiği bir belediyecilik için yola çıktım” şeklinde konuştu.

HERKESİN GÖNLÜNE GİRMEK İSTİYORUM

Hedefinin herkesin gönlüne girmek olduğunu söyleyen Kara, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi, gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini Erenler’de vermeye talibim. Koltukta oturan bir belediye başkanı değil, sokakta halk ile iç içi bir belediye başkanı olmaya talibim. Herkesin  ağabeyi, kardeşi, oğlu olmaya talibim. Erenler’i halkımız ile birlikte yönetmeye, geliştirmeye, güçlendirmeye talibim. Gelin Erenler’i  yeniden birlikte inşa edelim” diye konuştu.

 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın