Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:11
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Sporcusu Enis Ülkü Bulgaristan'da Ülkemizi Temsil Edecek

Hendek Gençlik Merkezi ve TOHM sporcusu Enis Ülkü, Bulgaristan'da yapılacak şampiyonada ülkemizi temsil edecek.

Haberler/SPOR
11.06.2021
Haberi Yazdır
Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Sporcusu Enis Ülkü Bulgaristan'da Ülkemizi Temsil Edecek

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü ve TOHM sporcusu Enis Ülkü, 18 Haziran 2021 tarihinde Bulgaristan'da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında 60 kg. kategorisinde Sakarya'yı ve Ülkemizi temsil edecektir.

Şimdiye kadar düzenlenen birçok turnuvada başarılı bir grafik çizen genç sporcu Enis Ülkü, başarılarına bir yenisini daha eklemek için gece gündüz çalışıyor. Avrupa Şampiyonluğunu çok istediğini belirten sporcuya hocalarının da güveni tam.

Sporcunun son durumu ile alakalı hocalarından aldığımız bilgilere göre, genç sporcunun her anlamda hazır olduğunu, uzun zamandır gece gündüz demeden bu şampiyona için çalıştıklarını, şampiyonadan Allah'ın izniyle iyi bir dereceyle döneceklerini ifade ettiler.

Ayrıca Hendek Gençlik Merkezi Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli ise, "Sporcumuz ve hocaları sıkı bir çalışma ile bu şampiyonaya hazırlanıyorlar. Sporcumuza ve hocalarımıza güvenimiz tamdır. İnanıyorum ki; Allah'ın izniyle Bulgaristan'dan Avrupa Şampiyonluğu ile Ülkemize döneceğiz." şeklinde konuştu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın