https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
04:26
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:53
Yatsı
21:21

Hendek'te vefa gecesi...

Ak Parti Hendek ilçe teşkilatı ahde vefa toplantısı yaparak partililerle bir araya geldi.

Haberler/GÜNCEL
09.02.2019
Haberi Yazdır
Hendek'te vefa gecesi...

AK Parti Hendek ilçe teşkilatı tarafından ahde vefa programı düzenlendi. Eski parti yöneticilerine yönelik düzenlenen programda AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti eski Milletvekili Ali inci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, teşkilat üyeleri ve çok sayıda davetli yer aldı.

Hep birlikte başaracağız
Programın açılışında tüm misafirlere hoşgeldiniz dileklerini ileterek sözlerine başlayan AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, "Birlikteliğimiz daim olsun. Kıymetli dava arkadaşlarım inşallah 31 Mart'ta burçlara yine bayrağımızı dikeceğiz" derken; Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, "İnşallah hep birlikte çalışıp, kazanan taraf olacağız. AK Parti ve MHP teşkilatlarımızla bu seçimi en güçlü şekilde başaracağız" dedi.

Hendek en yüksek oyu alacaktır
25. Dönem Milletvekili Ali İnci, "Büyükşehir Başkan Adayımız Ekrem Yüce ile geçmişten bugüne hep kol kola yürüdük. Bende Büyükşehir'e adaydım. Ama aday olamadığıma üzülmedim. Cumhurbaşkanımıza da çok değerli bir ismin aday olduğunu söyledim. Ben inanıyorum ki Ekrem Yüce Hendek'te en yüksek oyu alacaktır. Hep birlikte hem Büyükşehir hem de Hendek adayımızı destekleyeceğiz" dedi.

31 Mart mücadelenin ve davanın tarihidir
Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle güzel bir akşamda kıymetli dava arkadaşlarımla bir araya gelmek büyük bir mutluluk. Hepimiz bu kadim şehirde yaşıyoruz. Sakarya; hizmet, Sakarya izzet demektir. Hep ifade ediyorum; kader gayrete aşıktır. Çok çalışacağız. Davamızı anlatacağız. 31 Mart basit bir tarih değildir. Mücadelemizin, davamızın tarihidir. Adaylık hizmete, azme talip olmaktır. İnşallah ilkeli bir şekilde hemşehrilerimizin gönüllerine dokunarak çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz" dedi.

Aşkla çalışacağız
Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bizim davamız millet davası, memleket davasıdır. Hep derdimiz düşüncemiz bu oldu. Partimizin 17 yılda ülkemize kazandırdıkları, yeni dönem öncesinde yapacaklarının garantisidir. Bu kadrolara güvenmeye devam edin. İnşallah bu güçlü birlikteliğimizle kazanacağız. Kutlu davamızla güzel şehrimize, Hendekimize hizmet sunacağız. Mevlana'nın dediği gibi aşk ile yürüyen sırtında dünyayı taşır, aşksız yürüyen ise ceset taşır. İnşallah 31 Mart'tan sonra da aşkla çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın