Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

Hakkımızda

Ada Tavır, 2010 yılından beri Sakarya’nın “24 saat haber” haber anlayışını gözeterek, Tarz Medya bünyesinde haber yapmaktadır. Medya endüstrisinde siyasi, ekonomi, yaşam, spor, kulis, kültür ve sanat alanlarında haber yapan bir markadır. Sakarya şehri adına özel projeler yaparak sosyal sorumluluk bilinci gözetmektedir. Yapılan haberler; tarafsız, ulusal ve evrensel etik kurallarına uygunluk gözetmekte, okur ile birebir iletişim sağlamaktadır. Teknik ekibi oldukça dinamik ve donanımlı insanlardan oluşmakta ve itibarlı, doğrucu haberler ortaya koymayı hedeflemektedir. Yapılan haberler www.adatavir.com haber sitemiz bünyesinde sunulmaktadır.

Misyonumuz, Sakarya’nın en doğru ve en tarafsız haberlerini, Sakarya’nın her yerine ulaşarak, haberleri en kısa sürede okura ulaştırmaktır. En güncel ve en yeni kitle iletişim araçları etrafında yenilenen teknolojiyi kullanarak, gündemi takip ederek, yerel yayıncı olmak.

Vizyonumuz, her zaman yenilikçi ve ileri görüşlü, işlere imza atmak. Kendi haberlerimizi tarafsız ve doğru bir şekilde, kural koyucu esaslarda düzenlemektir. Okuyucusuna saygın ve nitelikli kimliğini yerel medyanın gücü üzerinden göstermektir. Okuyucunun talep ve istekleri etrafında şekillenen, toplumsal sorun ve görüşleri dinleyen, bağımsız bir medya kuruluşu olmak.