Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
06:12
Öğle
13:17
İkindi
16:17
Akşam
18:47
Yatsı
20:06
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

İsmail Kılıç: 'Çiftçimizin yüzü gülecek'

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, “Adapazarı’nda tarım ile uğraşan vatandaşlarımızın sorunları gerçekten de çok bunu biliyoruz. Projelerimiz ile çiftçinin de yüzü gülecek” dedi.

Haberler/SİYASET
08.02.2019
Haberi Yazdır
İsmail Kılıç: 'Çiftçimizin yüzü gülecek'

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ile birlikte Taşlık Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Taşlık Köyü ziyaretinde ayrıca kadın kolları da evlerde vatandaşları ve ev hanımlarını ziyaret etti.

Halkın sorunlarını dinleyen ve projelerinden bahseden Kılıç, “Biz Yeniden Güçlü Adapazarı derken, çiftçimizin sorunlarını da çok iyi biliyor ve onların sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte Adapazarı’nda çiftçilerimizin sorunlarını çözecek projeleri hayata geçireceğiz. Tarımsal Üretim Modellerimiz ve ücretsiz danışmanlık desteklerimiz ile çiftçimizin yüzü gülecek” dedi.

SORUNLARI ÇÖZMEK İSTİYORUZ
Kılıç sözlerini şöyle tamamladı: “Taşlık gibi tarım yapılan bölgelerimizde altyapı sorunları var. Örneğin burada doğalgaz köprüye kadar gelmiş ancak sonrası devam etmemiş. Gelmesi için 1/1000’lik planlar bekleniyor. Çiftçimiz rençberlikten para kazanamaz hale geldiği için tarımdan uzaklaşıyor. Tarım sektörü için bu çok büyük bir tehlike. Biz bu sorunları çözmek istiyoruz.”

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın