Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:40
Öğle
13:15
İkindi
15:49
Akşam
18:12
Yatsı
19:35
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Kaymakam Bayar'dan Radyo Mega ve Adatavır'a ziyaret

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sakarya Radyo Mega ve Adatavir.com haber merkezine iade-i ziyarette bulundu.

Haberler/GÜNCEL
04.04.2019
Haberi Yazdır
Kaymakam Bayar'dan Radyo Mega ve Adatavır'a ziyaret

ADATAVIR
Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, göreve başladıktan sonra kendisine 'hayırlı olsun' ziyareti yapan Sakarya Radyo Mega ve Adatavir.com ekibine iade-i ziyarette bulundu.

Hoşsohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Sakarya Radyo Mega Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun, Adatavir.com imtiyaz sahibi İrem Kumantaş ve çalışma ekibi ile tanışarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Bayar, kurulduğu günden bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik etti.

Bayar ziyareti sırasında Sapanca'da görev yaptığı süre boyunca mutlu olduğunu ve Sapanca'nın gerek büyük şehirlere olan yakınlığı gerekse doğal güzellikleriyle Türkiye'nin en güzel ilçelerinden biri olduğunu sözlerine ekledi.

Kaymakam Bayar, kendisine ev sahipliği yapan Sakarya Radyo Mega Yayıncılık A.Ş. imtiyaz sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun, Adatavir.com imtiyaz sahibi İrem Kumantaş ve çalışma ekibine  misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Sakarya Radyo Mega Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun ve Adatavir.com imtiyaz sahibi İrem Kumantaş'ta kendilerini ziyarete gelen Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar'a yaptığı iade-i ziyaret'ten dolayı teşekkür ederek kendisine başarı dileklerinde bulundu.

Cumhurbaşkanı kararıyla Antalya'nın Kaş ilçesinden Sapanca İlçe Kaymakamı olarak atanan Bilgehan Bayar yaklaşık 7 aydır Sapanca Kaymakamlığı görevini yürütüyor.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın