https://www.ferrero.com.tr/Turkiye-de-Ferrero
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:50
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:14
Yatsı
21:52

Mayo Modelleri

Haberler/YAŞAM
30.03.2021
Haberi Yazdır
Mayo Modelleri

Mayo seçiminiz nasıl olmalı? Mayo modelleri neler? Her yıl yeni kreasyonlar ile çok sayıda mayo modellerinin sunulduğunu göreceksiniz. Peki, sizin için en uygun olan hangisi? Mayolarda çok sayıda model seçeneği olduğundan; renk, beden skalasını da göz önünde bulundurarak hemen siz de seçim yapabilirsiniz.

En Sevilen Mayo Modelleri

Herkesin zevkine hitap edecek olan modeller, farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. En sevilen modeller arasından siz de sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kumaşı kaliteli olan, çabuk kuruyan gibi kriterleriniz varsa detayları inceleyerek ona göre alabilirsiniz.

Volanlı elbise mayo: Tercih edebileceğiniz modeller arasında elbise mayolar var. Volanlı olması etekleri hareketli hale getirir. Ayrıca ayarlanan askılar ile beden avantajlı olur.

Uzun kollu fermuarlı mayo: Kullanımı yaygınlaşan uzun kollu mayolar, fermuarlı üretilebiliyor. Bu sayede pratik şekilde kullanılır.

Dantel detaylı mayolar: Mayonun ön bölümüne yerleştirilen dantel detayı ile hem şık hem de kullanışlı bir model tasarlanmıştır.

Askılı mayolar: Mayoların kullanımında askı seçeneğinin olması ve ayarlanması, beden açısından işinizi kolaylaştıracaktır.

Mayo Renkleri

Her yıl mayo renklerinde moda değişiyor. Son dönemde açık renklerin tercih edildiğini biliyoruz. Daha soft renkler ön plana çıkıyor. Ancak her yıl mutlaka görmeye alışık olduğumuz siyah mayolar da kullanılır. Mayo modelleri seçiminizin ardından renk seçiminizi de yapabilirsiniz.

Detaylı incelemek, beden ve renk görmek için https://fifthsenseshop.com/collections/mayo-modelleri adresinden siteye giriş yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın