Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

MHP'de şimdi herkes bunu konuşuyor!

MHP'de milletvekili aday adayı olması beklenen İl Başkanı Levent Bülbül'ün olası bir istifasında yerine kim geleceği merakla bekleniyor.

Haberler/KULİS
20.04.2018
Haberi Yazdır
MHP'de şimdi herkes bunu konuşuyor!

Erken seçim kararıyla birlikte siyaset son derece hızlanırken, Sakarya'da erken seçimin getireceği değişiklikler merakla beklenmeye başlandı. Türkiye 24 Haziran'da sandığa gitme kararı alırken, milletvekilliği aday adaylık hesapları da alınan ani kararla başladı. 

AK Parti'nin dışında MHP'de yaşanacak olan değişim senaryoları farklı yorumları siyasi kulislere taşıdı. İl Başkanı Levent Bülbül'ün milletvekili aday adayı olacağı ve büyük olasıkla aday listesinde yer alacağı söyleniyor. 

Bu durum yıllardır MHP kulislerinin gündeminde yer alırken, bugün Bülbül sonrası yerine kim geçecek diye sorulmaya başlandı. Bülbül'ün adaylık için olası bir istifasında İl Başkanlığına getirilmesi beklenen isim Ömür Açba.

Sakarya Milletvekili Zihni Açba'nın kardeşi olan İl Başkan Yardımcısı olan Ömür Açba'nın Bülbül sonrasında İl Başkanı olabileceği söyleniyor. Zihni Açba'nın yeniden milletvekili adayı gösterilmesine ihtimal verilmezken, bu kez kardeşi Ömür Açba İl Başkanı olarak anılmaya başlandı 

 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın