https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

Miniklerin 'bir yaş büyüdüm' etkinliği

17 Ağustos İlkokulu Anasınıfı öğrencileri düzenlenen “Bir Yaş Büyüdüm” partisinde eğlenceli bir gün geçirdiler.

Haberler/YAŞAM
24.04.2019
Haberi Yazdır
Miniklerin 'bir yaş büyüdüm' etkinliği

Geleceğe hazırladığımız çocuklarımız en değerli varlıklarımızdır. Onların geleceğe hazırlanmasında anne ve babaların sorumluğunu paylaşan eğitim kurumlarımızın bir görevi de onlara değerli olduklarını hissettirmektir.

17 Ağustos İlkokulu Okul Öncesi Öğretmenleri Seda Danışan Başcı, Arzu Çakır, Ayşe Hepgül ve Aygün Temel tarafından hazırlanan “Bir Yaş Büyüdüm” partisinde öğrenciler palyaçolar eşliğinde danslı oyunlarla doyasıya eğlendiler, çuval, kaşık taşıma, sandalye kapmaca gibi yarışmalarda kıyasıya yarıştılar. Miniklerin bir yaş daha büyümelerinin mutluluğu yüzlerine yansıdı.

Doğum günü pastalarını hep beraber üfleyerek anın tadını çıkaran minik öğrencilerin mutluluğu öğretmenlerinin kendileri için hazırladıkları hediyeleri alınca bir kat daha arttı.

Öğretim yılının değişik zamanlarına yayılan bireysel kutlamalar yerine Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı arifesinde gerçekleştirilen toplu doğum günü partisinin bireysel kutlamaların yarattığı birçok olumsuz etkiyi ortadan kaldırdığını vurgulayan 17 Ağustos İlkokulu Okul Öncesi Öğretmenleri, öğrencilerinin kendileri için harcanan her türlü emeğin karşılığını fazlasıyla verdiklerini ve bundan müthiş bir keyif aldıklarını ifade ettiler.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın