Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:10
http://sakaryaradyomega.com/

O müdür uygunsuz görüntü iddialarına cevap verdi

Hakkındaki iddialar nedeniyle Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Şükrü Sevinç, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Sevinç, hazırlanmış bir komplo ile karşı karşıya kaldığını söyleyerek, "Profesyonelce kullanıldım." dedi.

Haberler/GÜNCEL
08.02.2019
Haberi Yazdır
O müdür uygunsuz görüntü iddialarına cevap verdi

Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, iddiaya göre bir bayanla sosyal medya üzerinden kameralı görüşme yaparken uygunsuz görüntüleri karşıdaki kişi tarafından kaydedildi. Sevinç, bu görüntülerin ilçede yayılmasının ardından görevinden istifa etmek zorunda kaldı.

Hakkında çıkan iddialar üzerine görevinden istifa eden Şükrü Sevinç, konuyla alakalı sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. 

Hazırlanmış bir komplo ile karşı karşıya kaldığını söyleyen Sevinç, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"PROFESYONELCE KULLANILDIM"
"Sevgili dostlarım, bir süredir hakkımda basında çıkan linç kampanyası yürütüldüğünü görüyorum. İyi hazırlanmış bir komplo ile karşı karşıya kaldım. Pek çok insanın başına gelebilecek şekilde profesyonelce kullanıldım. Allah kimsenin başına getirmesin."

"TEHDİT ETTİLER"
"Ertesi günü Messenger üzerinden arandım ve ellerinde uygunsuz görüntülerim olduğunu söyleyen kişi ailemden bazı kişileri de sayarak beni iyi tanıdığını, yurtdışında verilecek hesaba şu kadar para yatırmadığım taktirde yakınlarıma video göndermekle tehdit ettiler. Bunu yapmayacağımı söyleyince oturduğum yerde özellikle benim soyadımı da taşıyan birkaç kişiye göndermişlerdir. "

"GÖRÜNTÜLER FOTOŞOP"
"Görüntülerin büyük bir kısmı Profesyonelce fotoşop dur. Anlaşma yapacağımı söyleyince durdurmuşlardır. Beni fazla sevmeyen arkadaşlar bu konuyu istismar ederek linç kampanyası şeklinde fırsata çevirmişlerdir. Konu devletin makamına zarar vermesin diye zaten ileri düzeyde rahatsızlıklarımda üst üste gelince hemen bir gün içinde emekli oldum. "

"KOMPLOYU DÜZENLEYENLER HESAP VERECEK"
"Bu yaşıma kadar şerefimle yaşadım. Çalışma arkadaşlarım ve çevrem bunu gayet iyi bilirler. Gerçek dostlarım zaten süreç içinde telefonla arayarak gerçek dostluklarını göstermişlerdir. Bu zor günlerde kendilerine yürekten teşekkür ederim. Konu emniyete intikal ettirilmiştir. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim. Bu komployu düzenleyenler eninde sonunda hesap vereceklerdir. Herkesin bir imtihanı oluyor, arkadaşlarım ve ailem iyi ki varsınız.”

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın