Erenler Spor Kompleksinde sergilenen karşılaşmalar da A grubu takımlarının sergiledikleri performans nefesleri kesti.
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sakarya Damızlık Birliği Başkanı Hakan Candemir, Besiciler odası Başkanı Ali Çiftçi, Erenler Belediye Başkan yardımcısı Ali Akdeniz ve çok sayıda futbol sever birlikte sergilenen olgun futbolu izlediler.
Toplu Sonuçlar:
Sakarya Damızlık Birliği 3 Erenler Belediyesi 7
Goodyaer 3 Saski 5
Faydalı Kuyumculuk 3 Uğur Ayakkabı 2
A Grubu
Takım Adı O G B M A Y P
Faydalı K. 3 3 - - 13 5 9
Erenler Belediyesi 3 1 1 1 15 15 4
Saski 2 1 1 - 6 4 4
Goodyaer 3 1 - 2 11 14 3
S. Damızlık Brl. 2 1 - 1 7 10 3
Nuryol Turizm 2 - 1 1 8 5 1
Uğur Ayakkabı 3 - 1 2 9 12 1
Nuryol Turizm BAY
Gol krallığı:
7 Gol
Suat Baş Erenler Belediyesi
5 Gol
Osman Sağır Uğur Ayakkabı
Atilla Seymen Goodyaer
Murat Özkan Faydalı Kuyumculuk
3 Gol
Fatih Seymen Goodyaer
Yüksel Memiş Sakarya Damızlık Birliği
Bahattin Okçular Erenler Belediyesi
24 NİSAN ÇARŞAMBA
20:00 CEYTEM TEMİZLİK - KAYNARCA
22:00 SUEV İNŞAAT – MATBAACILAR BİRLİĞİ
BERKSEN TEMİZLİK ( BAY )
25 NİSAN PERŞEMBE
19:30 ERNAZ- SAKARYA MARMARA
20:30 AKYAZI AKIN – ADA FRESH
22:30 MUSA GİYİM- TAİLA TAKI
26 NİSAN CUMA
21:00 SAKARYA DAMIZLIK BİRLİĞİ - SASKİ
UGUR AYAKABI (BAY )
Sakarya Damızlık Birliği 3 Erenler Belediyesi 7
Saha: Erenler Spor Kompleksi
Hakem : Musa Samet Yavuz :
Sakarya Damızlık Birliği: İlhan Yılmaz** Yüksel Memiş*** Mücahit Damar** Hasan Yaman** Muharrem Ata** Ercan Ataş** Recep Yaman** Engin Kumaş**
Antrenör: Fırat Asrak
Erenler Belediyesi : Adem Çolak*** Bahattin Okçular*** Birol Çiçek*** Gürcan Alkan** Erol Çiçek*** İsmail Küçük*** Hasan Öter*** Özkan Güğercin**** Suat Baş*** Yılmaz Tıkan*** Musa Gülmez** Abdullah İleli***
Antrenör : Gürcan Alkan
Goller: dk 1 Naci Vatan, dk 20 Engin Kumaş, dk 40 Yüksel Memiş (S.D Birliği) dk 9-22-25-35 Suat Baş, dk 13 Bahattin Okçular, dk18 Birol Çiçek, dk 24 Erol Çiçek (Erenler Belediyesi)
Goodyaer 3 Saski 5
Saha: Erenler Spor Kompleksi
Hakem : Emrah Bakır
Goodyaer : Engin Karagöz** Atilla Seymen** Halil Kumaş** Olcay Uzun** Fatih Kahraman*** Hüseyin Şahin** Önder Erik** Yaşar Şanlı**** Ramazan Dağlı* Ayhan Günel***
Antrenör: Murat Tüter
Saski : Mesut Özkan** Nadir Orsavaş*** Uğur Çelikaslan*** Namık Yılmaz*** Hasan Sabri Yılmaz*** Adil Yazıcı*** Şükrü Kara*** Mustafa Şenol*** Berat Ferik**** Haluk Ürkmez*** Hasan Altuntaş, Necmi Baltaoğlu****
Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz
Goller: dk 27 Fatih Kahraman, dk 31 Atilla Seymen, dk 45 Hüseyin Şahin ( Goodyaer) dk 16-42 Şükrü Kara, dk 21-40 Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş (Saski)
Faydalı Kuyumculuk 3 Uğur Ayakkabı 2
Saha: Erenler Spor Kompleksi
Hakem : Emrah Bakır
Faydalı Kuyumculuk :Volkan Keskin*** Murat Özkan**** Atakan Gültekin*** Fatih Sarman*** Yasin Çelik*** Birol Yavuz*** Serter Keskin*** İrfan Çelik** Savaş Göğen** Aytekin Kebelioğlu***
Antrenör: Nurettin Çelikaslan
Uğur Ayakkabı : Mustafa Aslan*** Fevzi Uzel*** Cihan Yıldız** Metin Aydınlı***Osman Sağır**** Mesut Demircan*** Vedat Tapan*** Ahmet Polat*** Yalçın Dingenç*** Selçuk Gürel**
Antrenör: Özdemir Duman
Goller: dk 36 Serter Keskin, dk 38-40 Murat Özkan ( Faydalı Kuyumculuk) dk 10 Osman Sağır, dk 25 Cihan Yıldız (Uğur Ayakkabı)