Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Özkoç,Bülbül ve Dikbayır'da Sofuoğlu gibi yapar mı?Maaşları 19 bin lira...

İktidar partisinin milletvekili Sofuoğlu'nun 19 bin liralık maaşını ihtiyaç sahipleri için kullanacağını açıklamasının ardından gözler muhalefet partilerinin vekillerine çevrildi. İş adamı ve avukat vekillerde Sofuoğlu'nun bu örnek hareketini sergiler mi merak ediliyor

Haberler/KULİS
05.07.2018
Haberi Yazdır
Özkoç,Bülbül ve Dikbayır'da Sofuoğlu gibi yapar mı?Maaşları 19 bin lira...

AK Parti'den Sakarya Milletvekili seçilen Kenan Sofuoğlu,"Milletvekilliğimden alacağım maaşın bir kuruşuna dahi dokunmadan, hizmet anlamında, gerekli yerlerde, ihtiyaç duyan insanlar için kullanma kararı aldım" diyerek 19 bin liraya bulan maaşıyla ilgili net konuşmuştu. 

Para için değil hizmet için bu göreve talip olduğunu anlatan Sofuoğlu'nun bu duyarlığı diğer milletvekillerini şaşırttı. 

İktidar kanadından bir vekilden gelen bu açıklamanın ardından iş adamı olan CHP Milletvekili Engin Özkoç, İyi Parti Milletvekili olan iş adamı Ümit Dikbayır ile avukat olan MHP Milletvekili Levent Bülbül'ün de bu yönde bir tasarrufu olur mu diye akıllara geldi.

Özkoç ve Dikbayır, "Sakarya için...", Bülbül ise, "Vatan için.." diye yaptığı seçim kampanyalarında söyledikleri bu sözler yine akıllara geldi. 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın