Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Şaban Dişli günler sonra görüldü!

Geyve Belediyesinin ilçe meydanında düzenlediği iftar yoğun katılımla gerçekleşti. O iftara partisi tarafından aday gösterilmeyen ve seçim çalışmalarına katılmayan AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'de katıldı

Haberler/KULİS
02.06.2018
Haberi Yazdır
Şaban Dişli günler sonra görüldü!

Aşırı yoğunluk nedeniyle zaman zaman izdihamın yaşandığı iftar programına AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, İyi Parti Milletvekili Adayı Mehmet Kır, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, STK temsilcileri ve 8 binden fazla vatandaş katıldı. 

Geyve Cumhuriyet Meydanına kurulan iftar sofralarında 8 binden fazla vatandaş aynı anda oruç açmanın hazzını yaşadı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile Ramazan’ın maneviyatını yaşayan binler bolluk ve bereket ayında buluşmaktan mutlu oldular.
Aşırı yoğunluktan zaman zaman izdihamın yaşandığı Geyve’de vatandaşlar aynı sofralarda buluşup oruç açmanın mutluluğunu yaşadı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce ve Milletvekili Şaban Dişli iftara katılan vatandaşlara birer konuşma yaptılar.

O iftara katılanlar arasında olan Şaban Dişli'yi günler sonra gören Geyveliler kendisine sevgi gösterisinde bulundu. Dişli seçim çalışmalarına katılmamasıyla dikkat çekiyor. 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın