Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Sakarya siyasetinde herkes bunu konuşuyor! Ne oldu sana...

Haberler/KULİS
16.05.2018
Haberi Yazdır
Sakarya siyasetinde herkes bunu konuşuyor! Ne oldu sana...

24 Haziran seçimlerine sayılı günler Sakarya siyasetinde ilginç bir o kadarda hayret verici gelişmeler yaşanıyor. Uzun süredir şehirde siyaset yapan ancak şehre yabancı olan bir isim milletvekili aday adayı oldu. 

Milletvekili aday adayı olan bu ismin kendini fazla büyüterek, kapıldığı hayal dünyası siyasetin cilvesi olarak yorumlandı. 

Aday adayı olan bu ismin partisinin teşkilatlarına talimatlar verdiği hatta 21 Mayıs günü belli olacak aday listelerini kendisinin yapacağını söylediği iddia ediliyor. 

Kendisi gibi aday adayı olan isimlerin faaliyet yapmasını yasakladığı iddia edilen bu ismin, onay verdiği isimlerin gezi ve faaliyet yaptığı söyleniyor. 

Ayrıca aday listesinin daha önceden zaten kendilerince belirlendiği ve bu listelerin onaylanması için bu kişinin genel merkezde kamp kurduğu ancak beklediği ilgili göremediği söyleniyor. 

Siyasetin çabuk tükenmişlik sendromuna kapıldığı söylenen bu ismin, özellikle partisinin genel merkezine bayrak açan isimlerle boy göstermesi ise şaşırtan diğer bir boyut olmuş. 

Bu arada hiç yolunu bilmediği yerlere giderek mavi boncuk dağıtan bu ismin tavrı kapı arkasından ciddi eleştiri konusu olmuş. 

Ne diyelim kısa vadede kazanabilen insanlar bazen selam bile almayacak duruma gelirler. Şehirde çok bunlardan..Biraz baksın diyeceğiz ama şehri tanımadığı için bakabileceğini sanmıyoruz. 

 

**

Soner Yalçın'dan enfes bir yazı

Yazar öyle bir yazı kaleme almış ki; günlük stresten uzaklaşmak isteyenler için bire bir..

Biraz kafa dağıtsın diye bir not kopyaladım.

'Kibir…Çaresizlik, güçsüzlük, sevilmeme, reddedilme gibi derindeki ruhsal acıların dışa vurumudur. Özünde zayıflıktır. Kendini savunmadır; incinme­me uğruna incitmedir.
Büyüdükçe ne kadar zayıf olduğuyla yüzleşir. Ve bu gerçeği inkar etmek için bü­yüklenmeci-teşhirci bir tutum benimser. Abartılı iddialar­da-davranışlarda bulunur.
Böylece, hatalı- kusurlu olan hep başkaları olacak­tır!'

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın