https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

Şehit Abdullah Ömür İlkokulu’nda ilk mezunlar buluşması

1958 yılından beri binlerce mezun vermiş, Sakarya’mızın en köklü okullarından biri olan Şehit Abdullah Ömür İlkokulu'nda 3 Mayıs 2019 günü İlk Kez Mezunlar Buluşması Etkinliği gerçekleştirilecek.

Haberler/GÜNCEL
26.04.2019
Haberi Yazdır
Şehit Abdullah Ömür İlkokulu’nda ilk mezunlar buluşması

1958 yılından beri binlerce mezun vermiş, Sakarya’mızın en köklü okullarından biri olan Şehit Abdullah Ömür İlkokulu'nda 3 Mayıs 2019 günü İlk Kez Mezunlar Buluşması Etkinliği gerçekleştirilecek. Şimdiden birçok mezun,  okul idaresi ile iletişime geçerek buluşma gününü heyecanla beklediklerini belirtiyor. Etkinlik, 3 Mayıs 2019 tarihinde Saat 18.30'da okul bahçesinde başlayacak. Buluşmada geçmişin yad edilmesi, canlı müzikler ve yarışmalar yapılacak.

Okul yöneticileri ve öğretmenler, bu buluşma ile geçmişten günümüze atılacak köprülerin sağlamlaşacağını, etkinliğin mazinin güzelliklerini ve hatıralarını yeni nesillere aktarmak için güzel bir fırsat olacağını belirtiyorlar.

Buluşma gününde tüm mezunları Şehit Abdullah Ömür İlkokulun'da bir arada görmeyi dilediğini belirten okul müdürü Ali Ölmez, mezunlarının bu haberi davetiye olarak kabul etmelerini, mezun arkadaşlarından ulaşabildiklerine iletmelerini beklediğini ifade etti.

Okul Müdürü Ölmez; “Okul ile iletişim kurmak isteyen mezunlarımız için telefon numaramız 0(264) 277 3766 dan ve okulumuzun resmi internet sayfasından Mezun Kayıt linkine kaydolarak bizlere ulaşabilirler” dedi.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın