https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
04:26
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:53
Yatsı
21:21

Şehrin geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz

Maltepe mahallesinde gerçekleştirilen buluşmada konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz bu şehre hizmet etmeye sevdalı, bu şehrin güzel insanlarına hizmetkar olmaya talibiz. Hedeflerimizi ve hayallerimizi gerçekleştirmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Sakarya'yı marka yapacak projelerle şehrimizin geleceğini inşa edeceğiz" dedi.

Haberler/SİYASET
14.02.2019
Haberi Yazdır
Şehrin geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Maltepe'de düzenlenen mahalle buluşmasına katıldı. İlçe Gençlik Kolları ve MTTB üyesi gençler tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu ve teşkilat üyeleri eşlik ederken; programa bölge sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Maltepe Mahalle Temsilcisi Yüksel Kalkan, katılımları dolayısıyla herkese teşekkür etti.

Seçim çalışmaları
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ise yaptığı konuşmada, "Bu coşkulu karşılama için tüm mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ev ve esnaf ziyaretleri, istişare toplantıları ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. İnşallah 31 Mart seçimleri milletimiz ve memleketimiz için hayırlı sonuçlar doğurur. Allah yardımcımız olsun" dedi.

Maltepe'ye yeni hizmetler gelecek
AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, "Maltepe her zaman bize çok iyi desteklerde bulunmuştur. Maltepe mahallemizde güzel hizmetlerle buluştu. Ancak bunlar yetmez. Allah nasip eder göreve seçilirsek ‘Mahallem Güzelleşiyor' projesiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçe teşkilatımızla birlikte seçimler için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İnşallah seçimlerin ardından da bu tempomuz devam edecek. Kapı kapı dolaşarak seçimlerden başarıyla ayrılacağımıza inanıyorum" dedi.

Hizmetkar olmaya talibiz
Coşku ve heyecanları dolayısıyla tüm gençleri kutlayarak sözlerine başlayan Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Biz bu şehre hizmet etmeye sevdalı, bu şehrin güzel insanlarına hizmetkar olmaya talibiz. İnşallah doğru ve güzel işlerle hemşerilerimize hizmet sunacağız. Kader gayrete aşıktır. Gayretli olacağız. 2002 yılında erdemliler hareketine dönüşen kutlu davamızı anlatacağız. İnşallah çok çalışarak şehrimizin yaşam standartlarını arttıracağız" dedi.

Gereken cevabı 31 Mart'ta vereceğiz
31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart'ta sıradan bir seçim gerçekleştirmeyeceğiz. Ülke olarak çok zor günlerden geçtik. Kapatma davaları, 17-25 Aralık tezgahı, 15 Temmuz hain darbe girişimi. Çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği, milletimizin feraseti ile tüm oyunlara karşı dik durduk. Şimdi ekonomik darbe gerçekleştirmeye çalışıyorlar. İnşallah oynanan oyunlara karşı gereken cevabı 31 Mart'ta vereceğiz ve ekonomik oyunları da hayırlısıyla def edeceğiz" dedi.

Kongre Merkezi ve Kütüphane
Sakarya'da yeni dönemde gerçekleştirmek istedikleri çalışmalara da değinen Başkan Adayı Yüce, "Sosyal belediyecilik alanında çalışmalar yapacağız.  Kültürel faaliyetlerimizi arttıracak, yeni bir Kongre Merkezi inşa edeceğiz. Kütüphane projemiz yine şehrimizde hayat bulacak. Eğitim kenti Sakarya'mıza Çocuk Üniversite'si kuracağız. Gelişim konusunda uzman bir heyet konuyla ilgili araştırmalarını yapıyor. İnşallah Çocuk Üniversitesi'nden hafıza şampiyonları yetiştireceğiz."

Yatay mimari anlayışı
"Şehrimizde yatay mimari anlayışını sürdüreceğiz. Şehrin dokusuna uygun mimari bir anlayışı benimseyeceğiz. Mazi ile atiyi birleştirecek, geleneksel mimariye sahip olacağız. Ulaşımda konforu sağlayacak adımlar atacağız. Tarımsal kalkınmanın yanı sıra Sakarya Nehri üzerinde ekonomi, ulaşım ve turizm ekseninde master plan hazırlayacağız. Spora gereken önemi verecek, çevre hassasiyetiyle ön plana çıkan bir şehir oluşturacağız" diye konuştu.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın