https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

SGM'de engel yok

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Engellik ile ilgili toplumsal farkındalık çalışmaları devam ediyor.

Haberler/YAŞAM
07.12.2018
Haberi Yazdır
SGM'de engel yok

Toplumsal Farkındalık seminerleri kapsamında SGM’ye Bahçeşehir Koleji öğrencileri konuk oldu. Engelliler ve ailelerine yapılan hizmetler anlatıldı. Engelsiz kurslarına katılan Bahçeşehir Koleji öğrencileri, kursiyerler ile sohbet ederek birlikte aktiviteler gerçekleştirdi.

Amacımız sağlıklı ve doğru iletişim kurmak

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Amacımız Engellilik ile ilgili bilinç oluşturmak, engelliler ile doğru ve sağlıklı iletişim kurabilmenin yollarını tüm gençlere anlatabilmek. Bir yandan engelli vatandaşlarımız ve ailelerine yönelik hizmetlerimizi gerçekleştirirken diğer yandan yerelde toplumsal uyumu artırmak durumundayız. Bu kapsamda Sakarya genelinde farkındalık çalışmalarımız devam edecek. Merkezimizi ziyaret etmek ve engellerini aşan kursiyerlerimiz ile vakit geçirmek isteyen herkesi Sosyal Gelişim Merkezilerimize bekliyoruz” diye belirtti.

 

 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın