Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:10
http://sakaryaradyomega.com/

Yüce: 'Cumhur İttifakı muvaffak olacaktır'

MHP İl Başkanlığı ile Adapazarı İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Başkan adayı Ekrem Yüce, "MHP'nin 50. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. İnşallah hem şehrimizde hem de ülkemizde Cumhur İttifak'ı muvaffak olacak." dedi.

Haberler/SİYASET
13.02.2019
Haberi Yazdır
Yüce: 'Cumhur İttifakı muvaffak olacaktır'

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ile Adapazarı İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı, AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten ve teşkilat üyelerinin yer aldığı ziyarette Başkan Adayı Yüce, MHP'nin 50. kuruluş yılını kutladı.

Cumhur İttifakı muvaffak olacaktır
Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin 50. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. Cumhur İttifakı ülkemizin geleceğini karartmak isteyenlere karşı en güzel ittifaktır. İnşallah hem şehrimizde hem de ülkemizde Cumhur İttifak'ı muvaffak olacak, milletimizin ve memleketimizin hizmetkarı olmaya devam edecektir. Rabbim birlik ve beraberliğimizle hemşerilerimize hizmet etmeyi nasip etsin" dedi.

Bitki Araştırma Merkezi
Sakarya'nın yeni dönem hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Mümbit topraklara sahip şehrimizde tarım üzerine stratejik plan hazırlayacağız. Bitkilerin yetiştirilebileceği alanların haritasını çıkaracağız. Devletimizin tüm imkanlarından faydalanmak istiyoruz. Tıbbi ve aromatik bitkiler üzerine de çalışmalar gerçekleştirecek, şehrimize tesis kuracağız. Bitki Araştırma Merkezleri kurarak bitki yetiştireceğiz" diye konuştu.

Şehre yeni projeler        
Başkan Adayı Yüce, "Arıcılık konusunda da Türkiye'de ilk 10'da yer alan bir Sakarya oluşturacağız. Sapanca Kestanelik bölgesinde kestane ağaçlarının sayısını arttıracak, kestane balı üretimini yapacağız. Akyazı'da da benzer çalışmalar gerçekleştireceğiz. Melen Deresini de ıslah edip bal vadisi oluşturacağız. Altından su, üstünden bal akacak. Bunlar iyi planlamayla şehre kazandırılabilecek projelerdir" dedi.

Bekamız için Cumhur İttifakı
MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini ileterek, "Ülkemizin içinde bulunduğu beka sorunu bizi uzun yıllar ittifağa bağlı kılacak. Bazıları beka sorunu benim evimin neresinde gibi düşünüyor. Ancak tüm ulus çağında beka sorunumuz var. Ekonomik saldırılarla ülkemize saldırıyorlar. Fırsatçılık yapanları engellemeliyiz. Cumhur İttifakı kötüye gidişi engellemek için var. Saldırılara karşı birlikteyiz. Fırsatçılara karşı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın da çalışıp başarılı olacağına inanıyorum" dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın