Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
03:49
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:31
Yatsı
22:13
http://sakaryaradyomega.com/

Yüce: 'Tarım ve hayvancılık bu şehrin vazgeçilmezidir'

Erenler Alancuma Mahallesi’nde bulunan Hayvanpazarı’nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, vatandaşlar ve hayvan yetiştiricileri ile bir araya geldi.

Haberler/GÜNCEL
07.01.2019
Haberi Yazdır
Yüce: 'Tarım ve hayvancılık bu şehrin vazgeçilmezidir'

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Erenler’e bağlı Alancuma Mahallesi’nde bulunan Hayvanpazarı’nı ziyaret etti. Hayvanpazarı’na mezata gelen vatandaşlar ve hayvan yetiştiricileri ile sohbet eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti ile birlikte hayvancılığın gelişim kaydettiğine dikkat çekerek, Sakarya’da da hayvancılığı teşvik etmeye yönelik adımların atılacağını söyledi.

16 yılda büyük gelişim
Son 16 yılda her alanda yaşanan gelişmenin tarım ve hayvancılıkta da gerçekleştiğini ifade eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımız İzmir’de katıldığı aday tanıtım toplantısında da tarım ve hayvancılık için çok önemli bir müjde paylaştı ve ay sonuna kadar çiftçilerimize toplam 2 milyar 35 milyon TL’lik destek ödemesi yapılacağını belirtti. Şehrimiz için bilim, teknoloji, sanayi, turizm nasıl vazgeçilmez ise tarım ve hayvancılıkta vazgeçilmezdir” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın