Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:10
http://sakaryaradyomega.com/

Yüce, Alifuatpaşa'da esnaflarla buluştu

Alifuatpaşa’da esnaflarla buluşan Başkan adayı Ekrem Yüce, mümbit topraklara sahip Sakarya’yı tarımda çok iyi bir noktaya taşıyacaklarını da söyledi.

Haberler/GÜNCEL
08.02.2019
Haberi Yazdır
Yüce, Alifuatpaşa'da esnaflarla buluştu

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Alifuatpaşa esnaflarıyla bir araya geldi. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve çok sayıda davetli yer aldı

Birlikte çalışacağız
Programın açılış konuşmasını yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yaptığı faaliyetlerden bahsederek yeni projeler konusunda destek istedi. Kaya, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla eskiye dayanan bir birlikteliğimiz var. Hem şehrimize hem de ilçemize verdiği sözleri gerçekleştirecek, birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Açılışlarımız olacak. 2 bin kişilik yüksekokul da ilçemizde faaliyete geçecek” dedi.

Yeni bir Sakarya
Tüm katılımcıları selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “İnşallah 31 Mart’ta yeni bir Sakarya için yola çıkacağız. Alifuatpaşa-Geyve-Pamukova master planımızı hep birlikte yapacağız. 4 farklı başlık altında projelerimizi gerçekleştireceğiz. 45 yıldır çalışmalar yapıyorum. Sabırla, gayretle, çizgimizi bozmadan bu günlere geldik. İnşallah yılların verdiği birikimi şehrimiz için ilçelerimiz için kullanacağız. Bütüncül kalkınma modeli ile ilçelerimizi geleceğe hazırlayacağız. Master planları ile gelir düzeyini ve yaşam standartlarını arttıracağız” dedi.

Organik tarımın merkezi
Başkan Adayı Yüce, “Çiftçilerimiz için organik gübre üreteceğiz. İnşallah mümbit topraklarıyla bölgemizi organik tarımın merkezi yapacağız. Tarımsal faaliyetlerimizi daha yüksek hale getireceğiz. Yüzde 65’i tarım olan şehrimiz için özel projeler hayata geçireceğiz. Sakarya Nehri üzerin turizm, ulaşım ve ekonomi master planı uygulayacağız. Türkiye dünyada 7 üründe birinci bunların 4’ü Sakarya’da. Fındık bunlardan biri ama yeterince kullanamıyoruz. Ayva bunlardan biri merkezi burası 65 bin ton ayva yetiştiriyoruz. Tüm ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtacağız” diye konuştu.

Kader gayrete aşıktır
31 Mart seçimleri için esnaflardan destek isteyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Çok şükür hemşehrilerimize hizmet etmek için yola çıktık. Şehrimizi tanıyoruz, eksiklikleri biliyoruz. Hizmetlerin devamı için sandıklardan güçlü bir şekilde çıkmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımıza Sakarya’nın her zaman yanında olduğunu bir kez daha göstermeliyiz. Alnımız ak bir şekilde seçimleri tamamladığımızda yatırımlarımızı da hızla şehrimize kazandıracağız. Kader gayrete aşıktır. İnşallah hem şehrimizin hem de hemşehrilerimizin kazanması için çok çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın